Jump to content



ALi Magic CrashTest


Zarras

Recommended Posts

οπως ειπε και ο soki Ali και 3 Αli

Με ΔΙΑΦΟΡΑ οτι χειροτερο εχω δοκιμασει,

ισως αν φοραγε καποιο αλλο chipaki να πηγαινε γενικος το iwill καλυτερα...

οπως λεει και το ονομα του...iwill, δηλαδη..."θα"...

οπως

καποτε "θα" γινω Motherboard

καποτε "θα" σταματησω να μπερδευω το multip μεταξυ 13-14

καποτε "θα" ειναι σωστες οι αντιστοιχιες στα ide0,1

καποτε δεν "θα" σκανε ΟΛΟΙ οι πθκνωτες (pentium version)

οταν "θα" λοιπον ε τοτε iwill buy it again

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις και 10:36]

απο που μπορω να κατεβασο αυτο το tool?

:confused:

Από το e-hardware shop της γειτονιάς.

Πάντως εγώ απ' ότι βλέπετε το έχω πάντα μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Και παλι θα υποστηριξω αυτο το απιστευτο για μενα mobo για τον απλο λογο οτι ειναι σχεδον 3 χρονων motherboard (εποχη κτ266-266α) και ηταν απο τα μοναδικα που ειχε dividers και υποστηριξη για 333 και 400 μνημες τον πολυ καλο Raid controller της Highpoint 374 ,3 phase power circuit(απο τα μοναδικα την εποχη εκεινη) 6 channel audio codec της cmi (που χρησιμοποιειται ακομα και σε τωρινα mobo)Tωρα οτι ηταν λιγο δυσκοιλιο ωσπου να βρεις το καταλληλο config ειναι μια αληθεια(μην τα θελουμε ολα δικα μας)

Τωρα Γιαννη το οτι εσενα δεν σου δουλεψε σωστα δεν παει πει οτι ηταν μαπα!!!!:p

Σε πληροφορω οτι ειχα δυο απο αυτα(το ξερεις αλλωστε) και το ετρεχα μεχρι πριν λιγο καιρο με 190fsb 1/1 σταθεροτατα!!!!!:D Αυτο για το περι λογο motherboard απο την δικη μου εμπειρια!!!!

Υ.Γ Καλα του εκανες παντος ::D

Link to comment
Share on other sites

Και οσο αφορα το κραξιμο σου για το ονομα Iwill θα σε λυπησω αμα σου πω οτι το Τerminator 3 και X-Men 2 εχουν φτιαχτει με το DP-533 και βγηκε και recomended workstation mobo της χρονιας (2003) Οι ανθρωποι παντα απευθυνοντουσαν σε πιο hi end solutiions για workstations ,servers 1U 4U και αλλα !!!!και δεν θα τα υποστηριζα ολα αυτα ,αν δεν ειχα λογο της δουλειας μου , καποιες εμπειριες στα συγκεκριμενα προιοντα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο Zarras αλλα σαν τον [H]arls κανενας!

Δειτε εδω τι εκανε σε κατι ελαττωματικες Geil με Ζιπελαιο, Μαγνησιο, Βενζινη και μερικα ακομα ευφλεκτα υλικα... (παλιο αλλα καλο!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.