Jump to content



Hyundai Accent 95'!


goku_dbz

Recommended Posts

λιγο off topic ακομα και για το off topic αλλα εγω θα ρωτησω...

εχω το πιο πανω αμαξακι, 13αρι με 160.000κμ, χρωματος περιεργο-γκριζοροζ...καταλαβατε ποιο εννοω:) και θα το αποχωριστω...

Λοιπον, το αμαξακι μηχανικα ειναι αριστο, με ολα του τα service, δεν εμφανισε ποτε προβλημα (περασε φετος και ΚΤΕΟ!)

μπροστα ειναι λιγο στραβομουτσουνο(:)) λογω ενος μικροατυχηματος με το δεξι φαναρι σπασμενο(το γυαλι μονο)...τιποτα το σοβαρο!

α...και το παραθυρο του οδηγου δεν εχει χερουλι να ανοιγει (θελει απλα το ανταλλακτικο!)

κατα τα αλλα βρισκται σε αριστη κατασταση!

και επειδη δεν εχω ιδεα τι παιζει...υπαρχει ακομα η αποσυρση με 1000Ε?

αν οχι τοτε θα μπει σε αγγελια αλλα ποσα? (ιδιαιτερα τωρα με τις αυξησεις σε αδειες κυκλοφοριας παλιων αμαξιων κτλ....)

ευχαριστω εκ των προτερων:flower:

Link to comment
Share on other sites

Απόσυρση δεν υπάρχει όχι. Ρώτα αρχικά σε καμιά μάντρα (χλωμό χωρίς ανταλλαγή) ή car.gr

Δες μήπως κάποιος γνωστός σου ψάχνει για μετάχειρο και μπορείς να το δώσεις εσύ για ανταλλαγή αν δεν έχει αυτός.

Link to comment
Share on other sites

χλωμουλι..το κοβω.

Μαντρα-αντιπροσωπεια δυσκολα θα στο παρει..και θα στο παρει για ψιχουλα (πιο λιγα απο οσα νομιζεις)...

(δεν χανεις και τιποτα να ρωτησεις βεβαια ουτε τις μαντρες ουτε γνωστους φιλους που ψαχνονται για αυτοκινητο.)

Σε αγγελια 500-1000 και οπου κατσει..

Δυσκολα θα ψαξει καποιος αμαξι πριν το 2000...(αν δεν παιξει στην παραπανω τιμη)

Link to comment
Share on other sites

εχω ηδη διαδοσει τα "νεα" σε φιλους και γνωστους...

θα βαλω και πωλητηρια στο αμαξι, αγγελια στην χρυση ευκαιρια και βλεπουμε!

800Ε ειναι καλα? (εχει και mp3 player μεσα:hehe:)

Link to comment
Share on other sites

1.300 να υποθέσω ε; Ντάξει, έχεις ελπίδες να το δώσεις κανά χιλιάρικο, βάλε μια αγγελία στο car.gr με φωτό :)

1341 για την ακριβεια:)

αγγελιες δεν εβαλα ακομα μιας και ενδιαφερετε και ενας γειτονας, ο οποιος το εχει παρει και για test drive χθες και θα μου απαντησει μεσα στην εβδομαδα...

άποψή μου... φτιάξε το φανάρι και το χερούλι πριν το δώσεις

λες ε? θα "φαινεται" και καλυτερα στην αγγελια...:yes4:

για το χερουλι, θα βρω ενα ανταλλακτικο και θα το βαλω και μονος μου!

θα ρωτησω για το φαναρι και αμα ειναι κανα 50-60αρι θα το αλλαξω!

Link to comment
Share on other sites

Για θεο τρακαρισμενο accent του 2001, με 260κ? km (η μηχανη ομως δεν ειχε παθει τιποτα απ'οτι μας ειπαν) μας εδιναν 600 ευρο το καλοκαιρι που μας περασε.

Οποτε το χιλιαρικο ισως να το εχεις (λεω ισως γιατι εχει γινει λιγο μπαχαλο το οικονομικο θεμα) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.