Jump to content



Νεα κωμικη σειρα στο Mega...


Vadergr

Recommended Posts

Το πρωτο επεισοδιο φαινεται να αφηνει παρα πολλες υποσχεσεις.Καλυτερο απο το πιλοτικο επεισοδιο του περσυνου του μικρου αδερφου.

Θα σπασει ολα τα κοντερ!!!

Super Idol RULES !!!

Τον/Την ξανθο/ξανθια Madonna τον/την ειδατε?

LOL

Link to comment
Share on other sites

nai press the button.press the button!!! ήμαρτον !!αυτός στάνταρ κάτι είχε πάρει...δε μπορεί....

ωστόσο οφείλω να ομολογήσω ότι με τσάντισαν ξανά που γελάνε την ώρα που ο άλλος μιλάει σοβαρά..πουχου με την ξανθιά που δεν είχε καθόλου φωνή είχαν σκάσει κανονικότατα στα γέλια και τη δούλευαν..δε λέω και γω είχα μείνει σέκος και δεν θα μπορούσα να συγκρατηθώ..αλλά εγώ δεν κάνω αυτή τη δουλειά!! λίγο σεβασμός στον άλλο βρε παιδί μου!!:sick: από την άλλη κάτι τέτοια ανεβάζουν τα νούμερα..όλοι έχουμε μία τατιάνα μέσα μας..:o :o

και τι άραγε να τους είπε ο τελευταίος που τους σόκαρε...ιδέ τα προβλήματα που έχει ο κόσμος..γιατί θα μου πείτε οι καθόλου εκβιαστικοί κατάλογοι του πασοκ είναι καλύτεροι..τέσπα.

θου!!!

:blink:

Link to comment
Share on other sites

τσαντιστηκα, οχι με τα παιδια που πηγαν εκει, ουτε με τον τυπο που εκανε την madonna ή τελος παντων κατι που της εμοιαζε

τσαντιστηκα με την επιτροπη που οπως προαναφερθηκε δεν ειχαν σε ορισμενες φασεις εναν στοιχειωδης σεβασμο λες και οταν εκεινοι ξεκινησαν ηταν αψογοι σε ολα τους

στο καλο super idol να καεις και εσυ στο καλαθι της εφημερης μαρκετιστικης διασκεδασης

Link to comment
Share on other sites

Ο ξανθουλης-Μαντοννα σιγουρα ειχε παρει κατι!Τωρα αν αυτο που πηρε ηταν κατι σε χαπι ή κατι σε κρεατοβεργα μονο αυτος το ξερει!Μαλλον οτι πηρε και τα δυο:whistling

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειχε απιστευτο γελιο αλλα και πολλα κουφα! Οπως η τυπισσα 22 χρονων με 8χρονη κορη!!!! Και ο τυπος που απορυφθηκε επειδη ηταν καλυτερος απο τον Ρουβα!!! Ελεος τι αλλο θα βρουν!

Οπως εχω πει πολλες φορες για ανθρωπους που συμετεχουν σε τετοια show:

"Η αγνοια ειναι ευλογια"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos

Έχουμε ξεσκιστεί όλοι στην τηλεόραση.........

Ευχαριστώ δε θα πάρω, την κατάργησα μήνες τώρα και είναι πολύ καλύτερα χωρίς το χαζοκούτι... Για ειδήσεις υπάρχει και το ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

το ίντερνετ μπορεί πολύ εύκολα να γίνει τηλεόραση..τέσπα

ώρες ώρες πάντως απορώ με την ανοχή μας σε κάτι τέτοια ..σαν να το αποζητά ο οργανισμός μας το ξεκοκκάλισμα των άλλων..είμαστε ανθρωποφάγοι λοιπόν :worship:

τέσπα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από rantanplan [Σήμερα, στις και 01:58]

το ίντερνετ μπορεί πολύ εύκολα να γίνει τηλεόραση..τέσπα

ώρες ώρες πάντως απορώ με την ανοχή μας σε κάτι τέτοια ..σαν να το αποζητά ο οργανισμός μας το ξεκοκκάλισμα των άλλων..είμαστε ανθρωποφάγοι λοιπόν :worship:

τέσπα!

Δόξα το Θεό που δε βλέπω τηλεόραση.. μόνο Friends βλέπω άντε και καμιά ταινία. Παραείναι σαβούρα η σημερινή τηλεόραση. Και το τραγικό της υπόθεσης; Ότι εκεί θα μαζεύτηκαν καμιά χιλιάρα παιδάκια κυνηγώντας ένα "όνειρο ζωής"..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Και το τραγικό της υπόθεσης; Ότι εκεί θα μαζεύτηκαν καμιά χιλιάρα παιδάκια κυνηγώντας ένα "όνειρο ζωής"..

Το τραγικό για μένα, δεν είναι ότι μαζεύτηκαν τα παιδάκια...

Το τραγικό είναι ότι μαζεύτηκαν με τις ευλογίες των γονέων τους....

Link to comment
Share on other sites

Εεεεπ, μη το γυρνάτε στο σοβαρό τώρα :rolleyes: Παντως είχε πολύ γελιο, απορώ μερικοί που νομίζουν οτι έχουν και φωνή... Ελεος δηλαδή... Το videaki απο το αγγλικο superidol το έχετε δει με τον τυπά να σκάει στα γέλια οταν ακουει εναν διαγωνιζόμενο ? Καπου θα το έχω στο μαιλ, να το ανεβάσω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις και 09:28]

Εεεεπ, μη το γυρνάτε στο σοβαρό τώρα :rolleyes: Παντως είχε πολύ γελιο, απορώ μερικοί που νομίζουν οτι έχουν και φωνή... Ελεος δηλαδή... Το videaki απο το αγγλικο superidol το έχετε δει με τον τυπά να σκάει στα γέλια οταν ακουει εναν διαγωνιζόμενο ? Καπου θα το έχω στο μαιλ, να το ανεβάσω...

Το έχω ήδη ανεβάσει σε ένα SITE, υπάρχει αντίστοιχο thread εδώ στο off topic. Αστέρια του πενταγράμμου λέγεται. Είναι 4 videakia μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Ευχαριστώ δε θα πάρω, την κατάργησα μήνες τώρα και είναι πολύ καλύτερα χωρίς το χαζοκούτι... Για ειδήσεις υπάρχει και το ιντερνετ

Και απο μενα εχει φαει ακυρο το χαζοκουτι, εδω και κατι χρονια.... :D

Link to comment
Share on other sites

πάντα ήμουν τηλεορασάκιας..δεν ξέρω πως γίνεται να είσαι στην επικαιρότητα πλέον χωρίς τηλεόραση..θα μου πείτε υπάρχουν και οι εφημερίδες και το νετ..αλλά δεν ξέρω δεν αρκεί..γιατί επικαιρότητα δεν είναι μόνο οι ειδήσεις, οι εφημερίδες, το ραδιόφωνο, το νετ..ξέρω ότι θα διαφωνήσετε μαζί μου..αλλά χωρίς τηλεόραση νιώθω εκτός, καθότι η τηλεόραση κινεί σχεδόν τα πάντα..ωστοσο μπορώ να καταλάβω γιατί δε βλέπουν μερικού τηλεόραση.. όπως θα μπορούσα να καταλάβω και έναν άνθρωπο που έχει κόψει και το νετ..παρότι πηγή πληροφοριών..ωστόσο αδιαμφισβήτητα και αυτό σε αποχαυνώνει..αφού στο μέλλον μάλλον βλέπω να ρχεται μία μορφή συνδυασμού των δύο καθότι είναι κομμάτια του ίδιου παζλ

όσο για το όνειρο ζωής..πράγματι είναι θλιβερό να βλέπεις ανθρώπους να κυνηγούν τα όνειρά τους χωρίς να αντιλαμβάνονται τα όρια των δυνατοτήτων τους..πράγμα βέβαια που μπορεί να συμβεί σε όλους μας..πρέπει να πω ότι διαφωνώ με τον πολυχρησιμοποιημένο όρο "ψώνια"..κοίτα να δεις τα ψώνια..τί είναι αυτό που κάνει αυτά τα παιδιά ψώνια; αν το καλοσκεφτεί κανείς θα δει ότι στην ουσία λέμε ψώνια αυτούς που θέλουν κάτι πάρα πολύ και μπαίνουν στο πετσί αυτού που θέλουν ..στην τελική με αυτό το σκεπτικό και οι πιο ταλαντούχοι μουσικοί, πιο πορωμένοι ερευνητές ψώνια δεν είναι;..άλλο αν υφίσταται έλλειψη ταλέντου σε μερικούς με αποτέλεσμα να γίνονται σούργελα..έλλειψη του να μπορούν να δουν κατάματα ότι δεν μπορούν να κάνουν αυτό το οποίο έστω εφήμερα ονειρεύονται .το ξέρω ότι και γω χτυπιέμαι κάτω από τα γέλια και μένω με το στόμα ανοιχτό όταν βλέπω κάτι τέτοια..ωστόσο ταυτόχρονα όμως μην ξεχνάμε ότι αυτά τα παιδιά είχαν τα κότσια να πάνε εκεί να κυνηγήσουν αυτό που θέλησαν..άσχετο αν μερικά βρίσκονταν σε πλήρη άγνοια ..εξάλλου ποιός από εμάς θα μπορούσε εύκολα να παραδεχθεί ότι δεν κάνει για κάτι που πραγματικά θέλει..ακόμα και αν ήταν σίγουρος για αυτό; ένα σωρό άσχετοι έχουν πετύχει και πετυχαίνουν καθημερινά άλλωστε

εμένα μου την έδωσε πιο πολύ η επιτροπή που τα κορόιδευε κατάμουτρα και παρέτεινε τον εξευτελισμό τους με το να τα βάζει να συνεχίζουν, παρότι η απόφαση ήταν οφθαλμοφανώς παρμένη προ πολλού για χάρη της τηλεθέασης...από την άλλη βέβαια γι αυτό πληρώνονται άρα κάνουν τη δουλειά τους καλά.

άντε βρες άκρη

υ.γ. εκείνο το θρεντ με το πεντάγραμμο ας το βγάλετε στην επιφάνεια να γελάσουμε λίγο πλάκα πλάκα (όχι δεν αντιφάσκω με αυτά που λέω παραπάνω..απλά διαπιστώσεις κάνω!):confused::rolleyes: :...:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.