Jump to content



ΗΧ73 vs Χ73 vs VP171b


unstoppable

Recommended Posts

Εχω την hx-73 και ειναι απλα υπεροχη! Ειμαι 1000% ευχαριστημενος! Αψογη σε παιχνιδια και ταινιες! Εχει και ενα φοβερο μηχανισμο αυτοματης ρυθμισης φωτεινοτητας που δουλευει παρα πολυ καλα! Τελος ειναι η πιο ομορφη απο τις τρεις!

Βεβαια ειμαι ερωτευμενος με την οθονη μου(lol) οποτε μπορει να μην ειμαι πολυ αντικειμενικος στην κριση μου!:D

Link to comment
Share on other sites

Θα ελεγα την Viewsonic.Εαν και οι διαφορες απο την VG700 ειναι ελαχιστες και οχι αναλογες με τα λεφτα τους την θεωρω την καλυτερη οθονη στις 17".Βεβαια εχοντας δουλεψει και με την Χ-73 αλλα οχι την ΗΧ -73 θα ελεγα οτι οι viewsonic ειναι αρκετα καλυτερες.....Καθαρα προσωπικη γνωμη.Δεν εχω κολλημα με τις Viewsonic απλα η συμπαθεια που τις εχω ωφειλετεαι και στο service τους.Η σονυ με εχει τσατισει σε αυτο το θεμα ανιθετα οι view σου αλλαζουν την οθονη για αποιοδηποτε λογο , προσωπικα αλλαξα 4 P90f μεχρι να μου κατσει η καταλληλη με την αισχρη δικαιολογια οτι στα 1280*960 στα 100ΗΖ εχει ενα ελαφρυ θολωμα ποτε πανω αριστερα ποτε πανω δεξια .Δεν χρησιμοποιησα κανενα "βυσμα¨για αυτην την δουλεια και σαφως οι ανθρωποι ανταποκριθηκαν παντοτε και μεσα σε 5 εργασιμες ειχα την αλλη οθονη στο κουτι της και απλα ο "courierτζης" επαιρνε την παλια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daidalos [11-02-2004 και 22:30]

Εχω την hx-73 και ειναι απλα υπεροχη! Ειμαι 1000% ευχαριστημενος! Αψογη σε παιχνιδια και ταινιες! Εχει και ενα φοβερο μηχανισμο αυτοματης ρυθμισης φωτεινοτητας που δουλευει παρα πολυ καλα! Τελος ειναι η πιο ομορφη απο τις τρεις!

Βεβαια ειμαι ερωτευμενος με την οθονη μου(lol) οποτε μπορει να μην ειμαι πολυ αντικειμενικος στην κριση μου!:D

Εχεις παρατηρησει διαφορες αναμεσα σε συνδεση με DVI και analog?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.