Jump to content



μπλόκ για athlon xp


daffyrho

Recommended Posts

χαιρετώ όλα τα μέλη του φόρουμ μιας και είναι το πρώτο μήνυμα που στέλνω.

συγχαρητήρια για την τόσο καλή δουλειά που κάνετε.

έχω έναν athlon xp 2000+ που τον δουλεύω στα 2227Mhz και έχω πρόβλημα με τις θερμοκρασίες.

έχω αγοράσει όλα τα υλικά για τηνυδρόψυξη που φτιάχνω:

ψυγείο από μπρούτζο(δεν έβρισκα χαλκό) με διαστάσεις 24χ17χ6 με διατομή σωλήνων 1/2''

αντλία 1300λ/ω

και δεν μπορώ να βρω μπλόκ.(η μητρική μου δεν έχει τρύπες οπότε ψάχνω να κουμπώνει στο σλοτ.

έχω βρεί κάποια στο εξωτερικό αλλά είναι αδύνατον να πείσω τον πατέρα μου να μου δώσει την κάρτα για να το παραγείλω.

μου άρεσε πολύ το mcw-5002 της swiftech

είδα την φανταστική δουλειά που έκανε ο eleven και θέλω να ρωτήσω αν έχει κάτι έτοιμο η αν μπορεί να μου φτιάξει ένα(με το αζημείωτο φυσικά)

οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή

ευχαριστώ εκ των πρωτέρων

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/showthread.php?threadid=1076&highlight=%E5%E2%E1%EB%E1+%ED%E5%F1

να πως το εκανα στην δικια μου μητρικη υπαρχουν και αλλες λυσεις φυσικα.

καλος μας βρηκες

ο master μας βρηκε εγω σας χανω :'( :'( :'(

post-194-1416070770,9796_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλως τονα .Απο οσο ξερω τα παλια μπλοκ του 11 πιανουν και με κλιπ οπως ειπε και ο kingrim.Τωρα για ετοιμη λυση μπλοκ μπορεις να δεις και στο hacshop.gr και στην checkmate.gr .Οτι σε βολευει καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.