Jump to content



Rad gia Watercooling


nycos

Recommended Posts

Hello all,

Ψαχνω ψυγιάκι για το wc μου, βρήκα ενα Ford Transit (το καλο) κούτας ολοκαίνουργιο σε εναν ψυγεια, και μου το αφήνει 70 ευρω. Ποσο το εχετε πάρει εσεις? Αξίζει ή να ψάξω και αλλα? πχ βρήκα στην Αθήνα ενα ψυγιάκι απο Daewoo (δεν ξερω πως γράφεται...) Matiz χάλκινο στα ανταλακτικά και μου το άφηνε 20 ευρω.

Υπ οψιν, μένω στο Ηράκλειο Κρήτης, αλλα πηγαινοέρχομαι συχνά Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

Tο daewoo ήταν καθαρότατο και απ οτι θυμάμαι λίγο πιο μικρό απο το transit, και δεν το πήρα γιατι πηγαινα για καφέ και δεν μπορούσα να το κουβαλάω... (γκρρρ...) μπορει ομως και να μην υπάρχει πια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nycos

Tο daewoo ήταν καθαρότατο και απ οτι θυμάμαι λίγο πιο μικρό απο το transit, και δεν το πήρα γιατι πηγαινα για καφέ και δεν μπορούσα να το κουβαλάω...

Πρέπει να βρείτε κα σείς εκει κάτω ένα καφέ Εγκώμιο ......................:D :D για να μην έχετε τέτοια προβλήματα

Ακριβό στο δίνει το Τράνσιτ ο ψυγειάς .Ψαξε για καλύτερη τιμή σε άλλους Εναλακτικά ψάξε ψυγείο απο AUDI-GOLF αλλα τα κυψελωτά τους

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.