Jump to content



Πρόβλημα με το ATI catalyst και τους drivers!!


aLLoU

Recommended Posts

Παιδιά δεν ξέρω ακριβώς σε τι οφείλεται το πρόβλημα οπότε το ποσταρα και στο τοπικ των καρτών γραφικών...πρόσφατα πήρα την connect3d HD5670 και την έβαλα στο pc, έχω win xp sp3, και πάω σαν καλό παιδί να κάνω την εγκατάσταση του catalyst και των drivers...βάζω λοιπόν το δισκάκι που περιλαμβανόταν (ATI radeon) και πάω να κάνω την εγκατάσταση..καθώς γίνεται η εγκατάσταση σε μια φάση γίνεται μαύρη η οθόνη και εμφανίζεται μόνο μια κάτω παύλα που αναβοσβήνει πάνω-πάνω αριστερά, λέω οκ μάλλον θα είναι αυτό που έλεγε ο installer, ότι και καλά ενδέχεται να τρεμοπαίζει η οθόνη, ή ακόμη και να σβήσει.. και λέω οκ ας περιμένω..μετά από 3-4 sec όμως έσβησε η παύλα, εγώ εξακολουθώ να περιμένω αλλά μετά από 10 λεπτά τίποτα!!!!!!!!πατάω το restart και δεν έχει γίνει η εγκατάσταση...δοκίμασα να το κάνω manually και πάλι τα ίδια...τι φταίει???και τι να κάνω???(γιατί τώρα έχει χάλια resolution)

p.s η οθόνη είναι lg 22' full HD και δεν χρησιμοποιείται όλη..δηλαδή τα windows είναι σε μια μεγάλη περιοχή της οθόνης και δεν καταλαμβάνει όλη την έκταση της....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.