Jump to content



Pc Case


gandrian

Recommended Posts

Dear all,

ψάχνω case με transparent left side ανεξαρτήτου μάρκας <= €100,00 και με το τροφοδοτικό να "κάθεται κάτω" (π.χ. http://www.coolermaster.com/products...ate=17&id=2908 το οποίο μου αρέσει περισσότερο, δεν ξέρω αν κάνω καλά όμως... εσείς θα μου πείτε).

Μπορείτε να μου προτείνετε μερικά cases ή σε ποιά μαγαζιά μπορώ να πάω να τα δω και από κοντά (π.χ. Στουρνάρη) ?

Thanks.

---------------------------------

Giorgos-Maroussi

gandrian@panafonet.gr

---------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Το Coolermaster rc-690 μπορεις να το βρεις εδω

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.806607

Θα ηθελα να δειξω καποια σημεια που μου αρεσαν σε αυτο το κουτι.

pb171705jw2.jpg

Η τρυπα που βρισκεται στο πισω μερος του κουτιου, κανει τελικα δουλεια.

Τα ποδαρακια που βρισκονται κατω απο το κουτι, ειναι απο ενα περιεργο καουτσουκ, πραγμα που βοηθαει πολυ στο να μη συντονιζει. Επισης κατω χωραει ανεμιστηρας απο 12'' εως 14''!

pb171712xi2.jpg

Επισης μου αρεσαν οι θηκες, οπου μπαινουν οι δισκοι, για την ευκολια τους και για τη μειωση των κραδασμων.

pb171724dl4.jpg

Απο 12'' εως 14'' ανεμιστηρας μπορει να μπει και στην πλαϊνη πορτα στο πανω μερος.

pb221737je7.jpg

Η ροη των συγκεκριμενων ανεμιστηρων καλυπτει σχεδον ολη τη μητρικη, πραγμα πολυ θετικο.

Και μια φωτο με ολα τα πραγματα μεσα:

pb221734ud6.jpg

Και μια απο το πισω μερος:

pb171726hl1.jpg

Για midi tower νομιζω οτι ειναι πολυ ευρυχωρο. Επισης εντυπωσιαστηκα απο το οτι δεν τριζει κανενα σημειο του. Πιστευω οτι αξιζει τα λεφτα του.

(Στην οροφη θα μπορουσε ισως να μπει ενα λεπτο διπλο ψυγειο.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.