Jump to content



Delivery ταινιων στο σπιτι...


soki

Recommended Posts

πολύ έξυπνη ιδέα..αλλά δυστυχώς δεν έχει την περιοχή μου

στην παλιά μου γειτονιά πάντως στο χολαργό το συνοικιακό βίντεο κλαμπ έκανε και delivery ταινιών

η απορία που κλασσικά έχω είναι στο ντελίβερι ξαναπερνάνε για να τις πάρουνε τις ταινίες ή βάζεις τα ποδαράκια σου στην πλάτη και τραβάς όπου σε φωτίσει;

επίσης είχα ακούσει και για ένα περίπτερο..ψιλικατζίδικο που έκανε ντελίβερι τσιγάρα κ.α. πολύ γαμάτο αυτό..τον καιρό που κάπνιζα αν τύχαινε να μου τελειώσουν το μαύρο μεσάνυχτο τα τσιγάρα έβγαινα με τη πυτζαμούλα και τις παντοφλίτσες και με ένα μπουφάν να καλύπτει ό,τι ήταν δυνατόν έπαιρνα τ αμάξι και σε χρόνο ντε τε πήγαινα σε όποιο ανοιχτο περίπτερο..

το ρεζίλι ήταν να έχει ουρά στο περίπτερο, όπου και προσπαθούσες να λανσάρεις τη νέα μόδα του "είμαι κουλ με τα τρέντυ παντοφλάκια μου" όσο πιο χαλαρά γινόταν..γι αυτό my friends delivery is the only solution for some cases!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.