Jump to content



I need support person!!!?


mortisboy

Recommended Posts

....σημερα καθως επαιζα με κατι μνημες ...και πανω στην προσπαθεια να τις ξεζουμισω ελαβα

αυτο το μυνημα....τι εστι αραγε....????? χρειαζοντια τα dll's για να παω στο Hal????? :turn: και που ειναι πια αυτος ο ανθρωπος να του πω το προβλημα μου:D:p

..οτι αυτες οι apacer 2x256 2700(tcb-3) δεν πανε πανω απο 200fsb με 2-2-2-2-5 και 3.0v.....αχχχχ ...με το που εβαλα 3.1v πηρα αυτο το πανεμορφο error....τι λετε να δοκιμασω πανω απο 3.1 ....μπας και καταφερω να τις ξεκανω.........?? .ααρεεε soki δεν πανε οι μαμημενες!!

post-73-1416070791,5443_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tι επαθες ωρε?Εαν ημουν στην θεση θα τα ριχνα τα βολτακια , οχι για κανενα αλλον λογο αλλα για να δει η μνημη ποιος ειναι το αφεντικο.Ετσι και αλλιως για μια δοκιμη δεν υπαρχει φοβος.....

Link to comment
Share on other sites

Chroma θα το δοκιμασω ...απλως το επιθυμητο ειναι αυτο ρε γμτ....

Soki εννοειται disable αλλιως δεν αναβουν καν!!!και παντα παιζει ενα fanακι ;)

Ζarra γιατι να το αφησω...αφου δεν με αφηνει και αυτο....δεν το αφηνω ...δεν το αφηνω:D:p

Root standar θα την ακουσουν με ενα 3.45v ....φενεται το πραμα .....θα δειξει!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 08:52]

HALαλι τους το mod, αν είναι να την ακούσουν και να ανέβουν....

H-ardware

A-bstruction

L-ayer

=

Σ-τρώμα

Α-φαίρεσης

Ε-ξαρτημάτων

?????

To abstrustion εδω παιρνει την εννοια της "εξομαλυνσης" οχι της "αφαιρεσης"...

αθανατα win98....

ωραιο avatar root :upside:

Link to comment
Share on other sites

Nothing... :)

Aπλα το 2,5 ειναι μαλλον θεμα chip(Samsung).Aν μπορεις ριξε 3,2V και δες που φτανουν με 2,5-3-3-6(εχω ενα stick και ειμαι περιεργος να δω τι κανουν με ρευμα...)

Οι Apacer πολυ καλα παιζουν παντος! (για PSC chips) πρωτη φορα τα βλεπω...!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.