Jump to content



AMD X6 1090T πακετο


gaig

Recommended Posts

ας θεωρησουμε οτι δεν εχει εγγυηση το πρωτο συστημα. Ο επεξεργαστης αγοραστηκε πριν απο 9 μηνες ως "ολοκαινουριος" απο αλλο μελος, αλλα το σηριαλ με την αποδειξη τραβηξε κανενα τριμηνο και βαρεθηκα να παρακαλαω. Και επειδη δε μου αρεσει να δημιουργω προβληματα παραιτηθηκα απο την προσπαθεια και γι αυτο το πουλαω ως "χωρις εγγυηση"..:sorry:

Link to comment
Share on other sites

ωπ, sorry για το γρηγορο post,αλλα ξεχασα να γραψω πως με τον quad δινεται και μια zalman 9700 που εχει πανω (ή 9500, αυτη με το πρασινο led, δεν ειμαι σιγουρος, θα ξερω το ΣΚ)

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με το 1ο πακετο,οι μνημες ειναι 667 ή 800αρες? και αν ειναι ευκολο (συναρμολογημενο ακομη) , τι VID εχει ο επεξεργαστης? (μπορεις να το δεις απο το coretemp-> ενω τρεχεις καποιο φορτιο, γιατι υπαρχει ενδεχομενο να δειξει το min VID, ή απο το Everest οπως στη φωτο)

post-172-1416074592,4471_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις δεν έχεις Microsim για το iphone;Απο Ελλάδα είναι;Ευχαριστώ!

οτι δεν εχω! δεν καταλαβα, τι αλλο να εννοω? ναι, απο κοσμοτε ειναι.

σχετικα με το 1ο πακετο,οι μνημες ειναι 667 ή 800αρες? και αν ειναι ευκολο (συναρμολογημενο ακομη) , τι VID εχει ο επεξεργαστης? (μπορεις να το δεις απο το coretemp-> ενω τρεχεις καποιο φορτιο, γιατι υπαρχει ενδεχομενο να δειξει το min VID, ή απο το Everest οπως στη φωτο)

ΤΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΤΩΩΩΩΩΡΑ? :p

λπν, εβαλα να τρεχει σετι και το coretemp λεει 1.2500v. και οι μνημες ειναι 800.

δεν καταλαβα.. εχεις τον ιδιο και θελεις να τους συγκρινουμε?

Link to comment
Share on other sites

@ gaig Μην το ανοίξεις το κινητο και στείλε μου πμ το κινητο σου να τα πουμε για το iphone,μάλλον εγω δεν κατάλαβα τι εννοεις με την micro sim!

Δλδ την sim card εννοεις,οκ τα λέμε τηλ/κως

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

closed ολα και προστεθηκε συστημα φιλου..

1090T, ASUS M4A89GTD PRO/USB3, Corsair XMS3 4GB DDR3 12800 7-8-7-20 420euro.

Το συστημα πρεπει να ειναι λιγων μηνων και υπαρχουν οι αποδειξεις για ολα.

και για προλαβω μερικους.. Π-Α-Κ-Ε-Τ-Ο !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.