Jump to content



παιδες εκανα σιτε!, ριξτε μια ματια!!!


Monarch

Recommended Posts

Γεια σας δελαμπιτες.... εκανα ενα σιτε ριξτε μια ματια

http://letsplaylol.blogspot.com

και

πειτε μου τι μπορω να κανω για να φερω κοσμο,να διορθωσω πιθανα λαθοι και να μπορεσω να το κρατησω συντομα παιρνω domain! ευχαριστω!

ακουω εντυπωσεις και διορθωσεις!! :D

Link to comment
Share on other sites

Για να φερεις κοσμο,βαλε σε καθε φορουμ που εισαι στην υπογραφη σου το site μαζι με καποιο "δελεαστικο" για το κοινο τιτλο. (εφοσον το επιτρεπουν οι κανονισμοι του φορουμ).

Φτιαξε ενα twitter και καθε φορα που θα κανεις μια νεα αναρτηση βαλτο να το εμφανιζει και στο twitter.Εγω το χω βαλει να εμφανιζει σε twitter και myspace.Τον πρωτο μηνα βαζε στον τοιχο σου στο facebook links απο διαφορες αναρησεις που εχεις κανει.Λιγο πολυ αμα καποιος τις δει 2-3 φορες,θα το θυμαται το site σου.

Εγω ολα αυτα εκανα και εχω 11.000 εμφανισεις (χωρις εμενα) σε 3 μηνες απο τοτε που το ανοιξα και τους 2 τελευταιους μηνες εχω βαλει μονο 10 αναρτησεις.

Cool? :)

Καλη συνεχεια σου ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Για να φερεις κοσμο,βαλε σε καθε φορουμ που εισαι στην υπογραφη σου το site μαζι με καποιο "δελεαστικο" για το κοινο τιτλο. (εφοσον το επιτρεπουν οι κανονισμοι του φορουμ).

Φτιαξε ενα twitter και καθε φορα που θα κανεις μια νεα αναρτηση βαλτο να το εμφανιζει και στο twitter.Εγω το χω βαλει να εμφανιζει σε twitter και myspace.Τον πρωτο μηνα βαζε στον τοιχο σου στο facebook links απο διαφορες αναρησεις που εχεις κανει.Λιγο πολυ αμα καποιος τις δει 2-3 φορες,θα το θυμαται το site σου.

Εγω ολα αυτα εκανα και εχω 11.000 εμφανισεις (χωρις εμενα) σε 3 μηνες απο τοτε που το ανοιξα και τους 2 τελευταιους μηνες εχω βαλει μονο 10 αναρτησεις.

Cool? :)

Καλη συνεχεια σου ευχομαι!

ευχαριστω!! θα τα δοκιμασω!
Link to comment
Share on other sites

φιλική συμβουλή. Ο παγκόσμιος ιστός είναι γεμάτος με δικτυακούς τόπους στα αγγλικά. Στο ελληνικό περιεχόμενο χωλαίνουμε.

το ξερω φιλε αλλα θελω επισκεπτες και απο εξωτερικο!! εκτος και αν γινετε να αλλαζει γλωσσα ο επισκεπτης..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.