Jump to content



Τι παιζεται ρε παιδια με rapidshare?


Jim@kiS

Recommended Posts

Kαλησπερα ρε παιδες τι εχει παιχτει αυτον τον καιρο με το rapidshare ολα τα forum το εχουν βγαλει πια και ειναι ολο hotfile τι ***** εχει παιχτει?πε8ανε? αλλαζουμε σε hotfile ή ψαχνω λα8ος? μηπως εχεται εσεις site για download να μου στειλεται σε pm?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εδω και 1 μηνα το διεγραψα το account και αγορασα hotfile. Εχει αλλαξει την πολιτικη και εχει γινει "εχθρικο" θα το ελεγα προς του χρηστες που ανεβαζουν. Ουτε ανταμοιβει , εβαλε και οριο για download, οποτε πηγαινε hotfile να ηρεμισεις. Εχει χαμηλοτερη ταχυτητα αλλα δεν εχει οριο στο κατεβασμα..

Link to comment
Share on other sites

Οταν εννοεις χαμηλοτερη ταχυτητα πχ εγω που κατεωαζω με 400-500 απο rapid θα δω διαφορα ή η διαφορα ειναι στις πιο πανω ταχυτητες (πχ στο πατρικο με forthnet κατεβαζω με 2mb/sec καρφωμενα)

Link to comment
Share on other sites

Εγω εδω και 1 μηνα το διεγραψα το account και αγορασα hotfile. Εχει αλλαξει την πολιτικη και εχει γινει "εχθρικο" θα το ελεγα προς του χρηστες που ανεβαζουν. Ουτε ανταμοιβει , εβαλε και οριο για download, οποτε πηγαινε hotfile να ηρεμισεις. Εχει χαμηλοτερη ταχυτητα αλλα δεν εχει οριο στο κατεβασμα..

έχεις κανένα downloader για το hotfile ώστε όταν έχεις premium να κάνει αυτόματα το download χωρίς να χρειάζεσαι να φορτώνεις τα links ένα ένα?

Οταν εννοεις χαμηλοτερη ταχυτητα πχ εγω που κατεωαζω με 400-500 απο rapid θα δω διαφορα ή η διαφορα ειναι στις πιο πανω ταχυτητες (πχ στο πατρικο με forthnet κατεβαζω με 2mb/sec καρφωμενα)

από το Hotfile αν θυμάμαι καλά, κατεβάζεις με ταχύτητα έως 12mbs (1,5 MBs)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.