Jump to content



Αγορα καρεκλας γραφειου


artenakia

Recommended Posts

Ενδιαφερομαι να αγορασω καρεκλα γραφειου μιας και αυτη π εχω ειναι μια αηδια.

μπατζετ μεχρι 150 ευρω .

με ενδιαφερουν τα αυτονοητα ακα αναπαυτικη για πολλες ωρες πισι και διαβασμα και οτι αλλα λοιπα καλυδια εχει ευσπροσδεκτα.

Εχετε να προτεινετε μαγαζι ή μοντελο?

Link to comment
Share on other sites

Έχει ανοιχτεί άλλο ένα νήμα νομίζω.

Τσέκαρε τις προσφορές κυρίως των μαγαζιών γιατί καθαρές οι τιμές ειναι τσιμπημένες.

στις 3σελιδες δν βρηκα τιποτε θα ξαναψαξω.

Το θεμα ειναι να ακουσω σχολια προσωπικα-χρηστων και γνωμες για μαγαζια.

πχ ξερω οτι το πλαισιο ειναι κακες κατασκευες και οτι ο δρομεας εχει τιμες πολυ τσιμπημενες.

Link to comment
Share on other sites

πωωω εχω κολλησει.δν μπορω να αποφασισω .αν μπορειτε δικαιολογηστε γιατι την προτεινετε//

Ε αμα κατσεις θα καταλαβεις γιατι :spell:

Να ξερεις ομως οτι καθε κ@λ@ς ειναι διαφορετικος.

πρεπει να δοκιμασεις πριν αγορασεις κατι

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα τη μια βλεπω οχι πλαισιο ικεα σκατοκατασκευες και την αλλη πλαισιο σκυλια :| μαλλον θα παω να δοκιμασω την τοπσταρ ορτεγκα και την τορε οτεγιο.Αλλα φοβαμαι την ποιοτητα κατασκευης

Link to comment
Share on other sites

Από ποιότητα μην ακους κανέναν. Μόνο οι πανάκριβες μπορουν να σου εγγυηθούν ποιότητα κατασκευή κτλπ.

Τα υπόλοιπα έχουν μια απλά εγγύηση και απλά της συμπεριφέρεσαι ευγενικά για να κρατήσει.

Καρέκλες είναι....

Link to comment
Share on other sites

Θα παω σαββατο να δοκιμασω στο πλαισιο βουλ. περα απο την ανεση θελω να κλειδωνουν στη θεση αραγματος .

Εχει κανεις και ξερει αν κλειδωνουν αυτες?

http://www.plaisio.gr/Furntiture/Office-Furniture/Chairs/Manager/Torre-Managerial-Chair-Otello.htm

http://www.plaisio.gr/Furntiture/Office-Furniture/Chairs/Manager/Topstar-Ortega-Black-8140-TA0.htm

edit:Απο εξωτερικο εχετε να προτεινετε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.