Jump to content



Laptop-netbooks-κινητα!


Recommended Posts

παιδες μονο αυτο εμεινε ολα τα αλλα εκλεισαν εκτος απο το w910 to οποιο διαπιστωσα προβλημα στην καμερα και το αποσυρω απο την αγγελια

htc touch p3452 windows 6.1 στο κουτι του αδουλευτο με ολα τα παρελκομενα σφραγισμενα

link:http://www.skroutz.gr/s/32604/HTC-P3452-Touch.html

τιμη 70 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο προχθες σου ειχα ζητησει το κινητο σημερα ειδες οτι εχει προβλημα?

ναι φιλε μου εχθες το ειδα εργαζομαι ξερεις και μαλιστα σε 2 δουλειες δεν μπορω ουτε να απαντω ουτε να αποστειλω τα δεματα αυθημερον λογω εργασιας και να λες καλα γιατι ειχα 3 μηνες να δουλεψω την συσκευη και πριν στην αποστειλω ηθελα να την ελεγξω για να ειμαι σωστος απεναντι σε σενα και σε καθε παιδι του φορουμ κοιτω να εξυπηρετουμαστε ολοι και οχι να κανουμε κομπινες αν στο εστελνα λοιπον χωρις να το ελεγχα θα μου την ελεγες για την καμερα για αυτο διαπιστωσα το προβλημα και το απεσυρα γιατι θελω να ειμαι ενταξει

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου εχθες το ειδα εργαζομαι ξερεις και μαλιστα σε 2 δουλειες δεν μπορω ουτε να απαντω ουτε να αποστειλω τα δεματα αυθημερον λογω εργασιας και να λες καλα γιατι ειχα 3 μηνες να δουλεψω την συσκευη και πριν στην αποστειλω ηθελα να την ελεγξω για να ειμαι σωστος απεναντι σε σενα και σε καθε παιδι του φορουμ κοιτω να εξυπηρετουμαστε ολοι και οχι να κανουμε κομπινες αν στο εστελνα λοιπον χωρις να το ελεγχα θα μου την ελεγες για την καμερα για αυτο διαπιστωσα το προβλημα και το απεσυρα γιατι θελω να ειμαι ενταξει

Οκ κανενα προβλημα απλα το ηθελα για την γυναικα μου γιατι θελει να βλεπει το μωρο τωρα που θα παει ξανα στην δουλεια με βιντεοκληση.

Link to comment
Share on other sites

Οκ κανενα προβλημα απλα το ηθελα για την γυναικα μου γιατι θελει να βλεπει το μωρο τωρα που θα παει ξανα στην δουλεια με βιντεοκληση.

βιντεοκληση δουλευει η καμερα για φωτο δεν δουλευει

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου υπαρχει εγγυηση για το htc? ποσο καιρο το εχεις και σε τι κατασταση ειναι ;παναγιωτης

φιλε μου αριστη κατασταση με ολα τα παρελκομενα πληρης συσκευασια εγγυηση δεν υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.