Jump to content



προβλημα με σκληρο και δεδομενα!


redbighunter

Recommended Posts

φιλος μου μου εφερε το λαπτοπακι του για συμμαζεμμα! το παιδι εχει vista πανω αλλα εχουν κρασαρει και δεν μπουταρει! μετα την μπαρα ελεγχου των windows, μολις παει να εμφανισιε το γαλαζοπρασινο φοντο... το λαπτοπακι κανει επανεκκινηση! το ιδιο και σε safe mode! το ιδιο κι αν κανω επιδιορθωση των widows! το θεμα ειναι οτι ο σκληρος ηταν χωρισμενος σε 2 τμηματα! το ενα για το λειτουργικο και το αλλο για data! εβαλα τον σκληρο απο το λαπτοπ στον σταθερο μου και τα αρχεια απο το κομματι για data τα βρηκα κανονικα και τα μετεφερα! το υπολοιπο κομματι ομως δεν μου το αναγνωριζει ο υπολογιστης καν! απλα στο : ο υπολογιστης μου, μου εμφανιζει εναν σκληρο με το ονομα vista αλλα μου λεει οτι ειναι μη αναγνωρισιμο! πως μπορω να παρω τα αρχεια απο το αλλο τμημα του σκληρου? εχει μεσα ολες τις εργασιες του παιδιου απο τη σχολη του και τα θελει οπωσδηποτε!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.