Jump to content



MSI P55A Fuzion


eloydark

Recommended Posts

Μετά από αρκετή σκέψη και λόγο της άσχημης οικονομικής κατάστασης της περιόδου αποφάσισα να πουλήσω την εν λόγω μητρική. Την είχα κερδίσει στον πρόσφατο διαγωνισμού του TheLab και της MSI και δυστυχώς δεν είμαι σε κατάσταση να αλλάξω πλατφόρμα οικονομικά.

Η μητρική λοιπόν είναι καινούρια στο κουτί της και αχρησιμοποίητη

Ορίστε ένα γρήγορο Skroutz για να δείτε την τιμή της.

msi-p55a-fuzion.jpg

  • Socket 1156
  • CPU (Max Support) G6950/i3/i5/i7
  • FSB / Hyper Transport Bus 6.4GT/s
  • Chipset Intel P55+Lucid LT22102
  • DDR3 Memory DDR3 1066/1333/1600*/2000*/2133*(OC)
  • Memory Channel Dual
  • DIMM Slots 4
  • Max Memory (GB) 16
  • PCI-Ex16 2
  • PCI-E Gen Gen2 (1x16, 1x16)
  • PCI-Ex1 2
  • PCI 2
  • IDE N/A
  • SATAIII 2
  • SATAII 6
  • RAID 0/1/5/10
  • LAN 10/100/1000*1
  • TPM 1
  • USB 3.0 ports (Rear) 1
  • USB 2.0 ports (Rear) 6
  • Audio ports (Rear) 6+Coaxial SPDIF/Optical SPDIF
  • 1394 ports (Rear) 1
  • Form Factor ATX

Μπορώ να την στείλω οπουδήποτε μετά απο συνεννόηση, ή χέρι με χέρι σε Πάτρα ή Αθήνα (σε συγκεκριμένα σαββατοκύριακα)

Η τιμή που την δίνω είναι 120 ευρώ.

Και δύο λινκ με reviews

#1

#2

Και ένα στα ελληνικά

#3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πιστεύω ότι η τιμή είναι παραπάνω από λογική στα 130 αφού μιλάμε για καινούρια/αχρησιμοποίητη στο κουτί της μητρική που κανονικά έχει 200 ευρώ.

Πωλούνται χειρότερες και μεταχειρισμένες αρκετά ακριβότερες ήδη.

Ας μην καταλήξει σούπα λοιπόν το νήμα χωρίς λόγο, αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον, προφανώς θα ρίξω την τιμή της.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Η μητρική όπως έγραψα είναι από τον διαγωνισμό του thelab, συνεπώς, δεν γνωρίζω τι παίζει από εγγύηση, αν υπάρξει πρόβλημα ίσως το αναλάβει η μαμά MSI, ίσως και όχι. Πραγματικά δεν έχω ιδέα. (Δεν θέλω για κανένα λόγο να φανεί ότι κοροϊδεύω κάποιον, είμαι ξεκάθαρος από την αρχή).

Επειδή θέλω να την διώξω καθώς κάθεται και είναι κρίμα, γιατί δεν έχει καν βγει από το κουτί της, η τιμή πάει στα 120 και τα μεταφορικά δικά μου με ΕΛΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.