Jump to content



Manual τηλεφώνου (ψάχνω)


neuromancer

Recommended Posts

Μήπως έχει κανείς το παρακάτω ασύρματο τηλέφωνο: daewoo dct890

25215ctlgbig.jpg

Ψάχνω το manual / user guide καθώς το έχω χάσει και θέλω να ρυθμίσω κάποια πράγματα.

...κι αυτή η daewoo ρε $##@$ μου, δεν έχει site για τα ηλεκτονικά της? Όλο steel plants βρίσκω!

:hm:

Link to comment
Share on other sites

μπαααα!, που τέτοια τύχη (έχει 2-3 site τέτοια - κανένας δεν το έχει)

Δεν είναι παλιό, κυκλοφορεί ακόμη - μήπως κάνεις εδω δουλεύει σε σχετικό μαγαζι? Θέλω να χαμηλώσω την ένταση... :wall:

Link to comment
Share on other sites

Από το να παιδεύεσαι φίλε μου κα να χτυπάς το κεφάλι σου, γιατί δεν το πας σε τεχνικό...;;;Η στην τελική αγόρασε ένα καινούργιο...

Τώρα μου θύμισες ένα site με manuals που μου ζήτησε 35$ με 7 έξοδα αποστολής για να μου στέιλει το manual. LOL και γιούχου. Παίρνω και καινούριο αν είναι. Και προφανώς δε χτυπάω το κεφάλι μου. Η συσκευή είναι 2η και από το να τη βάλω στο συρτάρι καλύτερα να πιάσει stand-by σε μια γωνία, δεδομένου ότι είναι και η μοναδική ασύρματη. Απλά δε θέλω να χτυπάει και είδα σε κάτι specs ότι χαμηλώνει ο ήχος. Επίσης δεν θέλω να πετάξω το 20εύρω έτσι έυκολα που λες @#mmm#@

Οι τεχνικοί είναι τόσο μάγκες που παλεύουν ότι συσκευή τους πας? (έχω χρόνια να πάω σε τεχνικό)

Link to comment
Share on other sites

Οι τεχνικοί είναι τόσο μάγκες που παλεύουν ότι συσκευή τους πας? (έχω χρόνια να πάω σε τεχνικό)

Κοίτα, το πήρες από κάποιο μαγαζί...Εαν υπάρχει ακόμα το μαγαζί, το πάς σε αυτόν και σου λέει..Εγώ έτσι κάνω με τις συσκευές μου όταν χάσω κάποιο manual...

Πάντως έψαξα στο googlη και δεν βρίσκω τίποτα για τη συσκευή...:hmm:

Απλά δε θέλω να χτυπάει και είδα σε κάτι specs ότι χαμηλώνει ο ήχος. Επίσης δεν θέλω να πετάξω το 20εύρω έτσι έυκολα που λες @#mmm#@

Σεβαστό...:)

Και προφανώς δε χτυπάω το κεφάλι μου.

Είδα αυτόwall.gif και...

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει site της Daewoo με τηλέφωνα. Ίσως έκανε παλαιότερα και τώρα τα παράτησε, αλλά πάλι, γιατί να μην υπάρχει site. Το μόνo σχετικό site είναι το daewoo-electronics που όμως έχει φούρνους μικροκυμάτων και 1-2 άλλες κατηγορίες οικιακών συσκευών. Στο daewoo.com είναι τα "βαριά" τμήματα.

Αν έβρισκα manual άλλης παρόμοιας συσκευής κάτι θα γινόταν. Anyway, έπιασε συρτάρι για την ώρα λόγω τακτοποίησης. Thanks

Link to comment
Share on other sites

βασικά σε 1-2 δίκες μου συσκευές όταν το σε καλεί κάποιος και το τηλέφωνο χτύπα μπορείς να πατήσεις το 1-4 για να ρυθμίσεις την ένταση του ήχου

επίσης για δες μήπως αυτό σε βοηθήσει

http://www.thomsontelecom.com.au/Products/Cordless%20Telephones/GE%20AU27850GE3/27850-1%20User%20Guide%20.pdf

επειδη μοιαζει με alcatel=thomson=ge δες μηπως βρεις και εδω κατι να ταιριαζει

http://www.epartner.atlinks.com/Thomson_asia/GE/ge_productinfo.aspx?Language_Code=en-US&BrandID=GE&Category=HomeOffice&SubCategory=Cordless

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.