Jump to content



Δελαμπίτικη συμάζωξη φωτο-τεστ Ver 4.0


Recommended Posts

φωτογραφοι του φορουμ και σια ερασιτεχνες :p

σα να εχουμε μουχλιασει λιγο με το χομπυ μας.

Για να μαζευομαστε να ανταλλαξουμε κανα φακο και καμμια μηχανη για να εχουμε υλικο να στειλουμε στον NTG για επεξεργασια :D

Ξεκιναω μια ημερομηνια μετα το 3ημερο της 28ης..

Σαββατο 6/11 μεσημερι προς απογευμα και οι παθιασμενοι της παρεας ως αργα για magic lights με τριποδια

Τι λετε ;

Μερος ελεγα καπου μακρια και οχι συνηθησμενα μερη.Μια φωτογραφικη εξορμιση ρε παιδι μου..αμαξια εχουμε λεφτα για βενζινες δεν εχουμε οποτε θα παιξει στριμωγμα και χουφτωμα πολυ :p

να ακουω διαθεσιμοτητες και προτασεις πανω απολα!

edit : rofl.το μερη το ειχα γραψει με "οι"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

στο Σ/Κ που λες και πιθανότατα το επόμενο θα είναι εκλογές που σημαίνει ότι κάποιοι (και κατά πάσα πιθανότητα και εγώ) θα πρέπει να πάνε μακρυά να ψηφίσουν.

Επίσης διαφωνώ με την μακρινή εκδρομή λόγω έλλειψης χρόνου.

Kατα τα άλλα ειμαι μέσα :p

Link to comment
Share on other sites

Θα'μαι Κεφαλονιά. Και το 2ο Σ/Κ των εκλογών. Και μάλλον θα κάτσω μέχρι τις 17-18/11 θα είμαι στην πατρίδα [έχουμε και ελιές]

Από εμένα, ή το Σ/Κ που μας έρχεται, ή το Σ/Κ αφότου θα ξέρουμε τους τοπικούς ηγέτες :p

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνατε παιδες....

απο το να βγαζουμε την αρχαια αγορα παλι και τα λουλουδια του θησειου , προτιμαω εξορμησεις με καποιο θεμα.

Γιαυτο αν ειναι ας μαζευτει λαος και ας αλλαξουμε ημερομηνια.

Link to comment
Share on other sites

Εκτάκτως μαζευτήκαμε 4 άτομα και πήγαμε σήμερα.

Gomar

Ευρυπίδης

Dellman

PetrosD

Μόλις μπήκα σπίτι.

όμορφα ήταν. Μας έπιασε μια ομίχλη άλλο πράμα! Το ξενοδοχείο πρέπει να ήταν καταπληκτικό όταν λειτουργούσε, κρίμα που το παράτησαν να σαπίσει. Οι κύριοι με τις μηχανές με τα μεγάλα ISO είχαν σαφές πλεονέκτημα (D90) αλλά εγώ είχα φλας!

Φωτό αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Εκτάκτως μαζευτήκαμε 4 άτομα και πήγαμε σήμερα.

Gomar

Ευρυπίδης

Dellman

PetrosD

Μόλις μπήκα σπίτι.

όμορφα ήταν. Μας έπιασε μια ομίχλη άλλο πράμα! Το ξενοδοχείο πρέπει να ήταν καταπληκτικό όταν λειτουργούσε, κρίμα που το παράτησαν να σαπίσει. Οι κύριοι με τις μηχανές με τα μεγάλα ISO είχαν σαφές πλεονέκτημα (D90) αλλά εγώ είχα φλας!

Φωτό αργότερα.

Aυτός με το μεγάλο iso όμως... δεν αντέχει η μηχανή του στα κρύα:tomato:

Link to comment
Share on other sites

γιατι σε καθε συναντηση πρεπει να χαλαει κατι στην μηχανη μου;;;;;;

δεν την βλεπω να φτιαχνεται....και τοση ωρα στην επιστροφη και στο σπιτι με το πιστολακι δεν φτιαχνεται η κατασταση :(

εκτος απο αυτο.ηταν πολυ ωραια....πραγματικα ΠΟΛΥ ωραιο μερος.

ΠΟΛΥκρυο και τα χερια μου δε τα ενιωθα απο μια φαση κ μετα.ουτε να ουρησω δε μπορουσα...axaxxa

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.