Jump to content



Ιδέες για Διπλωματική


niaoy

Recommended Posts

technology fan το ξερω οτι ανηκουν στην τεχνητη νοημοσυνη.Απλα απο τα ερευνητικα ενδιαφεροντα και τις δημοσιευσεις τους βλεπω οτι οι περισοτεροι ασχολουνται με θεματα οπως NLP(το οποιο δεν με ενδιαφερει ιδιαιτερα) ή hci(human computer interaction).Δεν υπαρχει καποιος δηλαδη που να ασχολειται συγκεκριμενα με αυτο το αντικειμενο.

Link to comment
Share on other sites

Μμμ... δεν μου είναι γνωστοί οι όροι... :p Ο χώρος της τεχνητής νοημοσύνης είναι τεράστιος οπότε είμαι σίγουρος οτι τα θέματα που μου αναφέρεις μπορούν είτε να χρησιμοποιηθούν στα θέματα που σου προτεινα είτε να τα χρησιμοποιήσουν για βελτίωση.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε ΗΜΜΥ, ψάξε σε ερευνητικά προγράμματα, διδακτορικά κτλ για ιδέες για τη διπλωματική σου. Προσωπικά εγώ δανείστηκα μια ιδέα από ένα ερευνητικό πρόγραμμα της Κρήτης στο χώρο μου με ενδιαφέρει να κάνω τη διπλωματική μου

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα πρέπει να το συζητήσεις με τον καθηγητή. Αν είναι κάτι άσχετο με το πεδίο του δεν θα στο δώσει γιατί δεν θα μπορεί να σε βοηθήσει κιόλας. Οπότε καλύτερα να πιάσεις τον καθηγητή και να του πεις στο περίπου τι θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.