Jump to content



ΠΩΣ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ......


gbdanis

Recommended Posts

Κάνε mod...:whistling . Θα χρειαστείς όμως ειδικά εργαλεία (τριπάνι, ποτυρια κ.τ.λ.), μεράκι, γούστο και πολύ υπομονή (και ίσως και λευτά, εξαρτάται πόσο θες να το αλλάξεις). Για περισσότερες πληροφορίες δες το αντίστοιχο forum του The lab.gr

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα αυτο που λες δεν στεκει. Τι θα πει πρωτοτυπη. Και αν σου πουμε εμεις ιδεες θα ειναι απο πραγματα που εχουμε δει.

Βαλτην μεσα σε ενα ενυδρειο για ψαρια. Αυτο θα ειναι πρωτοτυπο. Αλλα μετα δεν θα δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Τι τρυπα προσπαθησες να κανεις? με τι εργαλειο?

Τζαμι? μην βαζεις τζαμι. Πλεξιγκλας καλυτερα. Ειναι και πιο ελαφρυ και δεν υπαρχει περιπτωση να σπασει και να γινει το pc κομματια, μαζι μ'εσενα.

Υ.Γ. Πιστευω οτι ξερεις, για το συγκεκριμενο μοντ ετσι????? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να βάλω ένατζαμάκι, να ανοίξω τρύπες από πάνω για ανεμιστήρες κ.τ.λ. αλλά επειδή ξέρω πόσο αδέξιος είμαι σε κάτι τέτοια πράγματα δεν τολμάω... ’σε βέβαια που δεν υπάρχει και κάνα μαγαζί εδώ να πάρω τα απαραίτητα μπιχλιμπίδια...

Link to comment
Share on other sites

Είναι Neon. Θα βρείς στο Checkmate σίγουρα. Τώρα από εργαλεία δεν νομίζω να χρειαστείς και τίποτα σπουδαίο. το κολλάς κάπου μέσα στο κουτί και το συνδέεις με το τροφοδοτικό. Είδα πάντως οτι υπάρχει έτοιμο παράθυρο για το δικό μου οπότε μόλις πάρω την οθόνη που πέφτει λίγο ακριβή (17" TFT είναι αυτή) και αλλάξω και κιθάρα (μέσα στο Φθινόπορο δηλαδή το πολύ) θα αρχίσω να modάρω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.