Jump to content



3.0Ε Prescott


JoeBar

Recommended Posts

Χρονια πολλα παιδια! :)

Υπαρει ακομα η σκεψη στο μυαλο μου για το τι θα κάνω αν και μαλλον με βλεπω να δοκιμαζω και κανα αλλο SL6WU μπας και ειμαι περισσοτερο τυχερος ( γιατι υπαρχει κοσμος που τους παει 245-250mhz fsb με σχεδον default ρευμα ) και αν οχι θα δουμε. ;)

Tον επεξεργαστη δεν τον πουλαω. Sorry...

Γεια σου Κοπριτη! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον εκανα τις δοκιμες μου και λεω να σας πω τα αποτελεσματα μου. Δοκιμασα ενα 3.0Ε (δεν αντεξα τελικα!) μονο και μονο για να δω τι μεγαλη πατατα που ηταν στο oc. Δεν πηγαινε με τιποτα πανω απο τα 3.5ghz και αυτα τα ειχε με το ζορι. Οσο για τς θερμοκρασιες ας μην το κουβεντιασουμε καλυτερα, 65'C σε full load (Ζalman 7000A Cu) και να βραζει ο τοπος... :p

Μια μερα εμεινε πανω στο συστημα μου και εφυγε τρεχοντας...

Οποτε πηρα να δοκιμασω εναν αλλον 3.0C SL6WU και μαλλον παιδες ειμαι πολυ τυχερος. Αυτη τη στιγμη που γραφω τις γραμμες αυτες το επεξεργαστακι τρεχει 2 prime στα 3.7ghz (247mhz) με 1.575v ! :woot:

Θα συνεχισω τα τεστ μου και θα σας ενημερωσω ξανα. :devil:

Για την ιστορια ο επεξεργαστης ειναι:

SL6WU Malay

L344B471

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.