Jump to content



Recommended Posts

Τσαμπε το Swiftkey [ame=http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dmobile-apps&field-keywords=Swiftkey]εδω[/ame]. Αλλα τρωμε Χ Ελλαδα. Παιζει τροπος ή το ξεχναμε?

ΥΓ: Το κλασικο να αλλαξω χωρα μου φαινεται πολυ απλο και δεν το δοκιμασα καν.

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν πρόγραμμα αντι του Tapatalk...

https://play.google.com/store/apps/details?id=dk.rift.android.convo

Sent from my Galaxy S4, using Tapatalk...

1) Δεν λειτουργεί αν δεν κάνεις login

2) Μετά το login, δεν δείχνει stickies.

3) Γενικά δεν λειτουργεί σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Τσαμπε το Swiftkey εδω. Αλλα τρωμε Χ Ελλαδα. Παιζει τροπος ή το ξεχναμε?

ΥΓ: Το κλασικο να αλλαξω χωρα μου φαινεται πολυ απλο και δεν το δοκιμασα καν.

Δουλευει μια χαρα το Amazon App Store και στην Ελλαδα, μπες απο amazon.com και οχι uk

Οδηγιες εγκαταστασης του app store εδω

Εκτος απο swiftkey, σημερα εχει World Of Goo, Sprinkle, Shazam Encore, Cute the Rope, Paper Camera και κατι αλλες.

Τα κατεβασα ολα.

ΤΡΕΧΤΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Δουλευει μια χαρα το Amazon App Store και στην Ελλαδα, μπες απο amazon.com και οχι uk

Οδηγιες εγκαταστασης του app store εδω

Εκτος απο swiftkey, σημερα εχει World Of Goo, Sprinkle, Shazam Encore, Cute the Rope, Paper Camera και κατι αλλες.

Τα κατεβασα ολα.

ΤΡΕΧΤΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Κάθε μέρα το κοιτάζω το ρημάδι, σήμερα δεν πρόλαβα και παρά λίγο να τα χάσω. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

hehe το έγραψα δύσκολη ώρα το ποστ :p

πχ κάθομαι στο τραπέζι με (παρεα) :p είναι κλειδωμένη η συσκευη και με παίρνουν τήλεφωνο.

Γινεται να μην δείχνει τίποτα?

και να δω τις ειδοποιήσεις αργότερα μονος μου για να μην μας έρθει κανα τούβλο στο κεφάλι? :p

Link to comment
Share on other sites

hehe το έγραψα δύσκολη ώρα το ποστ :p

πχ κάθομαι στο τραπέζι με (παρεα) :p είναι κλειδωμένη η συσκευη και με παίρνουν τήλεφωνο.

Γινεται να μην δείχνει τίποτα?

και να δω τις ειδοποιήσεις αργότερα μονος μου για να μην μας έρθει κανα τούβλο στο κεφάλι? :p

απο τα συμφραζωμενα καταλαβαινω οτι θες μια εφαρμογη για γκομενοδουλιες! no offense :)

δοκιμασε το hide it pro το οποιο εχει διαφορα plug in ειτε για μηνυματα ειτε για κλησεις , φωτο και οτι αλλο θες...

το μονο που θα σκαει σαν ειδοποιηση ειναι οτι εχεις προβλημα με τον ηχο :p

και πολυ πιθανον ο/η φιλη σου που θα εχει μηλο να σε κραζει για την προβληματικη συσκευη android που εχεις αγορασει :)

Έγινε επεξεργασία από sobi
Link to comment
Share on other sites

hehe το έγραψα δύσκολη ώρα το ποστ :p

πχ κάθομαι στο τραπέζι με (παρεα) :p είναι κλειδωμένη η συσκευη και με παίρνουν τήλεφωνο.

Γινεται να μην δείχνει τίποτα?

και να δω τις ειδοποιήσεις αργότερα μονος μου για να μην μας έρθει κανα τούβλο στο κεφάλι? :p

Ναι, και εγω για να μην βλεπουν οι φιλοι μου τις κλησεις θα το ηθελα

Πρεπει να πεφτει πολυ παντοφλα ε; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ποτε θα βγει εφαρμογη που θα κλείνουμε της κυρίας το στόμα? Να την βάζουμε στο mute ρε παιδί μου :p

να φανταστώ [MENTION=22530]sobi[/MENTION] για να λέει pro είναι με φράγκα ε?

Ευχαριστώ πάντως :)

Link to comment
Share on other sites

ε ναι ρε παιδια..τετοια προγραμματα ειναι απαραιτητα.

τις προαλλες 1 το βραδυ , το 5,5 ιντσες(που να το κρυψεις ολο αυτο) κινητο μου φωτισε ολο το αμαξι απο τη φωτογραφια μιας "φιλης" μου που με παιρνε τηλεφωνο..

ευτυχως δεν επεσε παντοφλα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.