Jump to content



Επιλογη αρκετα καλης φωτογραφικης


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια ψαχνομαι τωρα για φωτογραφικη και 8α η8ελα να μου πειτε πια προτεινεται ειμαι αναμεσα σε αυτες αλλα αν ξερεται και καποιες καλυτερες σε αυτα τα λεφτα ειμαι ανοιχτος σε προτασεις ευχαριστω προκαταβολικα

η πρωτη ειναι

Nikon DSLR D5000 Double Kit (12.9 MP) - Φωτογραφικές μηχανές - plaisio.gr

δευτερη

Canon DSLR EOS 500D 18-55IS - Φωτογραφικές μηχανές - plaisio.gr

τριτη

Nikon Digital Camera D3100 Kit (18-55mm VR) - Φωτογραφικές μηχανές - plaisio.gr

τι προτεινεται?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποια που να ειναι καλυτερη σε αρκετα σημεια απο αυτες που λεμε παιζει?πχ σε ποιοτητα εικονας σε φακο ξερω γω εχω μπερδευτει γιατι ο κα8ενας λεει αλλη :wall:

πια να παρω ομως ακομα δεν ξερω!!!!

Link to comment
Share on other sites

πανομοιοτυπες ειναι ...θα σου παρει 1-2 χρονια μεχρι να μαθεις να παιρνεις το μεγιστο που μπορεις....και αν.

Αυτο σαν ποιοτητα εικονας που τοσο πολυ σε ενδιαφερει.

Αν σε ενδιαφερει κατι παραπανω απο αυτο ..και θες ενα φτηνο καλο σωμα ...κοιτα για μεταχειρισμενη canon 40d/50d..και παρε καποιον αλλον φακο περα του κιτ.

Για πρωτο καλο φακο -περα του κιτ- δυσκολα μπορω να βρω αλλον περα απο sigma 17-70..ειτε τον παλιο ..ειτε τον νεο με OS.

Link to comment
Share on other sites

jimakis : την μπαταρια θα την αφησεις οση ωρα λεει ο κατασκευαστης

το πρωτο πραγμα που θα κανεις ειναι να διαβασεις το μανιουαλ.Τοσα λεφτα εσκασες.Κριμα ειναι να κανεις λαθος χρηση

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.