Jump to content



CPU-Mobo-Ram και πολλά- πολλά άλλα.


The_Blade

Recommended Posts

q9550 , χρυσό κομμάτι 1.12 vid, 4ghz με 1.29 volt 4 χρόνια εγγύηση πλαίσιο

Maximus Formula , 470 fsb 24/7. μπουτάρει windows me 510 fsb σε τετραπύρινο. 3 μήνες εγγύηση Πλαίσιο

4* 1 gb kingston 1066 ram (αυτά με τα μπλέ heatsink) lifetime εγγύηση

Αποδείξεις για όλα, κουτάκια για όλα, παρελκόμενα ψύκτρες τα πάντα. Σε άψογη κατάσταση.

300 ευρώ. Μονο πακέτο. πάμε για AMD.

και τώρα το γιουσουρούμ:

ATI 3850 256 30 ευρώ

gtx 260 2 χρόνια πλαίσιο (από rma bulk) 100 ευρώ

Κουτί Trio Case-Sunbeamtech provide the best acrylic case pc for gaming and modding με και τον 8αρι της μάνας του 25 ευρώ,

Κουτί με πλαϊνό παράθυρο mesh (συρμάτινο πλέγμα, για να δείχνει και να αναπνέει) 2 πλαϊνούς 8αριδες (uv reactive) και ένα 12αρι πίσω και ένα μπροστά (με μπλε led). Με ηλεκτρονικό πίνακα 3 αισθητήρες θερμοκρασίας (cpu, hdd kai ambient) και 2 φαν controlers + χειρολαβή μεταφοράς στα 40 ευρώ

2x acryan AC Ryan Blackfire4 Fans 78 CFM 27.5 DB είναι αυτοί που έχουν μπλέ πλαίσιο και πράσινες λεπίδες, τα καλώδια είναι sleeved με uv reactive υλικό, όποιος θέλει έχει ρύθμιση ώστε να απενεργοποιεί τα led στα 6 ευρώ έκαστος,

2 12αριδες ζαλμαν zmf3 70 cfm 28 db 5 ευρώ έκαστος

1χ delta 145 cfm στα 20 ευρώ

1χ Ultra kaze2000 rpm, 87cfm απίστευτο static Pressure 8 ευρώ

1χ Zalman 9700cu, LED, Full cooper στα 30 ευρώ

1χ Zalman vf900cu, LED, Full Cooper στα 20 ευρώ

κίτρινες/χρυσές λάμπες 30 cm 4 ευρώ το ζεύγος

2 Μηχανάκια p2 333 κομπλε (χωρίς οθόνη), δεν μου πάει η καρδιά να τα ανακυκλώσω, αν τα θέλει κανένας συλλέκτης 20 ευρώ το ένα.

Ψάχνω

Corsair H50 AM3 Bracket

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Καλημερα...Με ενδιαφερει το κουτι που πουλας σαν πακετο στα 40 ευρω...ΜΟΝΟ ομως αν εχει ΚΑΙ το μαμα πλαινο με το πλεξυ....

Αν στελνεις επαρχια ειτε με αντικαταβολη ειτε με καταθεση και αποστολη στείλε μου ενα πμ με ενα τηλ για να κανονισουμε.

Link to comment
Share on other sites

1) @ crmaris για το πακέτο cpu/mobo/ram αν βρεθούν αγοραστές για όλα σας τα δίνω και τα μοιράζεστε, απλά με νοιάζει να κάνω μια συναλλαγή για όλα

2) slim δεν είναι κανένας ανεμιστήρας 25 mm πάχος οι λεπτότεροι

3)επαρχία με κατάθεση και έξοδα μεταφοράς δικά σας

Link to comment
Share on other sites

Θα μ ενδιέφερε μόνο η μητρική αν σπάσει τελικά το πακέτο και δεν γίνει κάτι με τους παραπάνω.. :) Και μια τιμή αν μπορούσες, θα βοηθούσε την κατάσταση.. :)

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

CPU & MOBO έφυγε στον Ripper, καλοδούλευτα.

Οι μνήμες παραμένουν.

Kigston HyperX 1066 5-5-5-15 4*1 gb , είναι εξαιρετικές δουλεύουν στα 2.2 V και έχουν πολύ καλή συμβατότητα με μια σειρά μητρικών. Δεν είναι δουλεμένες καιρό μόλις 2 μήνες, με άψογη συμπεριφορά.

Με εγγύηση και όλα τα συναφή.

35 ευρώ το ζευγάρι - 60 ευρώ και οι τέσσερις μαζί

Link to comment
Share on other sites

γραφω και εδω για τους 2x acryan AC Ryan Blackfire4 Fans 78 CFM 27.5 DB. Αν θελεις στειλε μου με πμ το τηλεφωνο σου να κανονισουμε για οταν επανελθεις. Ευχαριστω και καλες γιορτες..

Link to comment
Share on other sites

me want scythe ultra kaze κάνεις καλύτερη τιμή?

o 3000rpm κάνει

eworld.com.gr Ο κόσμος της Πληροφορικής

το ξέρω αλλά και εγώ τον έφερα από πάτρα και μου πήγαν 24 ευρώπουλα τα 2 . για το συγκεκριμένο κομμάτι δεν κόβω , εκτός και αν κάποιος πάρει και άλλα πράγματα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.