Jump to content



Θέλω ένα πρόγραμμα


gbdanis

Recommended Posts

Θέλω ένα πρόγραμμα στο οποίο να του δίνω την ώρα και την εργασία που θέλω να κάνει και να ανοίγει και να την εκτελεί

Π.χ.

7:30 π.μ. media player παίξε το κομμάτι 8

Link to comment
Share on other sites

Control panel/scheduled Tasks kai meta ADD task και ακολουθα to wizard.

Δεν ξερω αν πρεπει να κανεις ενα playlist sto mediaplayer kai πως να του πεις να παιξει αυτοματα με το ανοιγμα.......θα το ψαξω ομος.

;)

Link to comment
Share on other sites

Ekei που εψαχνα βρηκα ομος αυτο κανε κλικ

Το οποιο κανει record mouse&keyboard kai me auto αφου εβαλα προχειρα ενα τραγουδι στο desktop (για να μη εχει μεγαλη διαδρομη) αρχισα να κανω εγγραφη των κινησεων και κλικ του mouse ανοιγοντας το τραγουδι.

Μετα με το ιδιο προγραμα πηγα στo schedule list και εκανα επιλογη του mouse recording που ειχα φταιξει και εδωσα της πληροφοριες μερα-ωρα κλπ (το εβαλα μετα απο 3 λεπτα).

Το αφησα και περιμενα εως που βλεπω ξαφνικα (δια μαγειας..χεχε) να κανει το ποντικη αυτα που που ειχα καταγραψει.........και παρε αγορι μου Πλουταρχο !!!

Λοιπον εκτος απο αυτο βρηκα δεκαδες προγραματα για media πολλα απο τα οποια ειναι για

ραδιοφωνοκους σταθμους.

Ειναι ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.