Jump to content



*ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ* άδεια χρήσης 3DMark 11 Advanced Edition


nickstamat

Recommended Posts

Κέρδισα από την MSI μία άδεια χρήσης για το 3DMark 11 Advanced Edition.

Χαρίζεται διότι δεν έχω σκοπό να χρησιμοποιήσω το πρόγραμμα (παρόλο που τα demo που είδα ήταν εντυπωσιακά).

Ωστόσο, δεν θα τηρήσω σειρά προτεραιότητας, επειδή θα ήθελα να τη δώσω σε κάποιον που ασχολείται σοβαρά με το benchmarking, έχει το κατάλληλο hardware και προσφέρει αποτελέσματα και συγκριτικά στο forum.

Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν ΠΜ.

Ευχαριστώ :)

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

θα μπορούσε να μπει και σαν δώρο για τον Χριστουγεννιάτικο Διαγωνισμό του TheLab :)

Αυτό είναι μία πολύ καλή ιδέα για να μην μπω στη διαδικασία να... επιλέξω εγώ σε ποιον από τους ενδιαφερόμενους θα το δώσω.

Θα το σκεφτώ και θα μιλήσω σε κάποιον admin :)

Θενκς fragma ;)

Link to comment
Share on other sites

καλή σκέψη, ωστόσο έτσι μπορεί να το πάρει κάποιος που δεν το χρειάζεται. νομίζω ότι ειναι καλύτερα να το πάρει ο πρώτος ενδιαφερόμενος.

Εγώ νομίζω ότι είναι καλύτερα να γίνει κλήρωση ανάμεσα σε αυτούς πού δήλωσαν ενδιαφέρον!

:)

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

:jump1:

XAXAXA!Εντάξει,συμφωνώ! Με την ίδια λογική να το πάρω εγώ που τον Φεβρουάριο θα πάρω την 6990 και μια 6970 για trifire!

Τέλος πάντων ας την πάρει όποιος αποφασίσει το παιδί που έχει την άδεια...

:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.