Jump to content



Help ποια απο τις 2 μητρικη να παρω;!;;


trancelin

Recommended Posts

Κάηκε η μητρική μου p7p55d deluxe και θέλω να παρω καινούρια...Είμαι ανάμεσα στην Asus maximus III formula και την Gigabyte Ga-P55-Ud7?????Γνώμες?!?!Κάποια άλλη που προτεινετε?!?!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κάηκε η μητρική μου p7p55d deluxe και θέλω να παρω καινούρια...Είμαι ανάμεσα στην Asus maximus III formula και την Gigabyte Ga-P55-Ud7?????Γνώμες?!?!Κάποια άλλη που προτεινετε?!?!

Kαι οι 2 που προτίνεις είναι άψογες...

Οπότε πάρε όποια από τις 2 βρείς...

MSI H55-GD65 - Μητρική κάρτα - ATX - iH55 | Multirama και αυτή πάντως δεν είναι καθόλου άσχημη..

Link to comment
Share on other sites

αν θες για o/c θα σου προτεινα asus. 4 gigabyte εχουν περασει απο τα χερια μου οι 2 καηκαν απο το o/c και η αλλη δεν μπορει να ανεβει με τιποτα... την μια ουτε που την ειχα δοκιμασει...

Link to comment
Share on other sites

αν θες για o/c θα σου προτεινα asus. 4 gigabyte εχουν περασει απο τα χερια μου οι 2 καηκαν απο το o/c και η αλλη δεν μπορει να ανεβει με τιποτα... την μια ουτε που την ειχα δοκιμασει...

Eγώ πάλι βλέπω ότι οι ASUS είναι πολύ ζόρικες αν δεν γουστάρουν το O/Cing... Δεν ανάβουν μετά από λανθιασμένες ρυθμίσεις και άντε να βγάζεις το Jumperάκι, και συνέχεια το ίδιο.

Ενώ στις Gigabyte μου φαίνονται πιο Stable, και ποιοτικότερες, μια λάθος ρύθμιση και θα σου πει O/cing failed και θα κάνει reset, ότι και να του βάλεις..

Λογικό να σου καήκαν αν έβαζες Extreme τάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.