Jump to content



Ψηφιακές Φωτογραφικές μηχανές Canon, Kodak


altri

Recommended Posts

  1. Canon PowerShot G7
    Canon PowerShot G7 Review: 1. Introduction: Digital Photography Review
    DCRP Review: Canon PowerShot G7
    Έχει τραβήξει περίπου 50 φωτογραφίες.
    Πρόκειται για μια εξαιρετική compact μηχανή, με πολλές δυνατότητες, και φυσικά μέσω CHDK firmware, δυνατότητα λήψης RAW.
    Στο κουτί της, πρακτικά ολοκαίνουρια, με μπαταρία, λουράκι και φορτιστή.
    Στα 150€, με έξοδα αποστολής δικά μου, εφόσον γίνει κατάθεση ή μεσω paypal πληρωμή.
  2. Kodak EasyShare Z740
    Kodak EasyShare Z740 Review: 1. Introduction: Digital Photography Review
    DCRP Review: Kodak EasyShare Z740
    Απλή και ικανή hybrid μηχανή.
    Μαζί της θα δωθεί θήκη μεταφοράς, και UV φίλτρο της Hama.
    Στα 60€ με έξοδα αποστολής δικά μου, εφόσον γίνει κατάθεση ή μεσω paypal πληρωμή.

Πρόκειται, φυσικά για παλαιότερα μοντέλα, οπότε, όπως καταλαβαίνετε, δεν έχουν εγγύηση. Λειτουργούν όμως 100% απροβλημάτιστα. Ειδικά η Canon, είναι ουσιαστικά καινούρια.

Μπορώ να στείλω οπουδήποτε.

Aνταλλαγές ΔΕΝ θέλω, προσφορές ακούω όμως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το θέμα εμφανισιακό, και καμιά γρατζουνίτσα να έχουν δεν είναι εκεί το πρόβλημα. Μεταχειρισμένη είναι δεν ζητάω πολλά. Απλά θα ήθελα να την δουλέψω λίγο στα χέρια μου και να δω μερικές λειτουργίες. Αν βρώ κάπου την ευκαιρία σε κάποιον γνωστό (γιατί σε μαγαζί δεν θα υπάρχουν λογικά) και τις έχεις ακόμη θα σε ενημερώσω. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.