Jump to content



πως επεκτεινω τα πισω καλωδια στα Logi X-540?


cabdik

Recommended Posts

παιδια, θελω να "κρεμασω" τα X540 στον τοιχο, ομως εχω ενα προβληματακι. τα καλωδια στα πισω ηχεια δεν φτανουν εκει που θελω να τα βαλω. τι καλωδιο χρειαζομαι για να τα επεκτεινω?

ξερω οτι πρεπει να ειναι female-male για να κανει. αλλα τα ηχεια αυτα εχουν μονο καλωδιο και οχι διπλο- κοκκινο λευκο.

να παρω ενα τετοιο καλωδιο http://www.ipshop.gr/product-id-33808.html και να το χωρισω σε δεξι-αριστερο?

Link to comment
Share on other sites

οχι, θα πας σε ενα καταστημα με ηλεκτρονικα, εργαστηριο κατα κυρια βαση, οπου θα παρεις το ηχειο σουη μαζι και θα ζητησεις να σου φτιαξει την προεκταση που θελεις οσο μετρα θελεις..σου τονιζω να πας εκει με το ηχειο διοτι την ειχα πατησει παλαιοτερα με τα g51 που εχω...για 6 μετρα καλωδιο το κοστος ειναι γυρω στα3-4 ευρω μαζι με τα rca.

Link to comment
Share on other sites

οχι, θα πας σε ενα καταστημα με ηλεκτρονικα, εργαστηριο κατα κυρια βαση, οπου θα παρεις το ηχειο σουη μαζι και θα ζητησεις να σου φτιαξει την προεκταση που θελεις οσο μετρα θελεις..σου τονιζω να πας εκει με το ηχειο διοτι την ειχα πατησει παλαιοτερα με τα g51 που εχω...για 6 μετρα καλωδιο το κοστος ειναι γυρω στα3-4 ευρω μαζι με τα rca.

γιατι αυτο? το εξηγεις λιγο?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.