Jump to content



Προβλημα o/c σε Gigabyte P35-Dq6!!!


Recommended Posts

παιδια καλησπερα και παλι..τελικα πηγα τη mobo στο service και μαλλον ειχε προβλημα και οι μνημες μαζι!Και μου εκαναν πιστωτικο σημερα..ειμουν αναμεσα στην abit IP35Pro και την Asus P5K Premium Wi-Fi/AP!Τελικα κατεληξα και μετα απο γνωμες στην Asus!Τι λετε?καλη αγορα?προσπαθησα να την ανεβασω αλλα με ευκολια εφτασα μεχρι 3.33 μονο(9χ370)..στα 380 μπλε οθονη και restart!Λογικα θελουμε ρευματα απο δω και περα..ομωσ επειδη δν ξερω και παρα πολλα,εχετε να πρωτεινετε τπτ γι αυτη τη mobo??Ευχαρηστω!:D

Link to comment
Share on other sites

αν ρωτουσες και εδω θα επαιρνες την abit IP35Pro!

τωρα, αυτην που πηρες δεν ξερω αν την εχει δοκιμασει κανενας...

Ναι..δεν ειπα οτι δν μετραει η γνωμη σας..προς θεου!Απλα ηταν της στιγμης που επρεπε να αποφασισω γρηγορα γιατι και λογο δουλειας δν μπορουσα να μεινω χωρις pc αλλη μια μερα..καταλαβαινεις!Απλα μου ειπαν η συγκεκριμενη ειναι πολυ καλητερη απο την abit..:)

Link to comment
Share on other sites

Α..να ρωτησω και κατι αλλο.Οταν την πηρα τη λειτουργησα λιγο με το μαμα bios και τα temps που ειχα στο bios ταιριαζαν με το core temp και αλλα programs 21-22(ειμαι με νερο) ..μετα εκανα bios update και το bios ου δειχνει 10 βαθμους πανω απο ολα τα προγραμματα,δλδ δειχνει 36!!ενω core temp και αλλα μου δειχνουν 26..πιο να πιστεψω???:confused:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.