Jump to content



μητρικη+cpu i7+3 giga Ram


Hurricane38

Recommended Posts

Μητρικη Foxconn Flaming Blade

CPU i7 920 D0

Scythe mugen 2 socket 1366 και 775 μονο (εχω χασει τα εξαρτηματα για AMD) με ανεμιστηρα scythe 1900 κατασταση

RAM 3 giga OCZ gold στα 1067

TIMH 300 EURO

ολα εχουν εγγυηση πλαισιου

Κουτια δεν υπαρχουν γιατι τα πεταω

αυτα πωλουνται πακετο και μονο πακετο

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος, αν υπαρχει εγγυηση και για να μπορει να γινει rma ειναι απαραιτητη η πληρη συσκευασια ενος προιοντος.Αν χαλασει τιποτα πως θα το στειλεις?μεσα σε σακουλακια?

Link to comment
Share on other sites

και τι προτεινεις να κανω?Να κραταω τα κουτια απο το οτι εχω αγορασει και να τα ντανιαζω το ενα πανω στ' αλλο?

Αμα τα δινα κανα 150αρι ολα μαζι τοτε δεν θα σε ενοχλουσε τιποτα ετσι?

Να τα παρετε και τζαμπα και να μας την πειτε κιολας ελληναρες

Link to comment
Share on other sites

και τι προτεινεις να κανω?Να κραταω τα κουτια απο το οτι εχω αγορασει και να τα ντανιαζω το ενα πανω στ' αλλο?

Αμα τα δινα κανα 150αρι ολα μαζι τοτε δεν θα σε ενοχλουσε τιποτα ετσι?

Να τα παρετε και τζαμπα και να μας την πειτε κιολας ελληναρες

Ναι να τα κρατας μεχρι να τελειωσει η εγγυηση.Πολυ δυσκολο ειναι να κρατας ενα κουτι απο μητρικη cpu μεσα σε μια ντουλαπα ε??Αν βαριεσαι να το κανεις μην κλαιγεσαι οτι θελουνε να σου τα αγορασουνε τζαμπα.

πς Και 10ευρω να τα δωσεις δεν τα θελω.Αλλα και αυτοι που θα τα θελουνε καλο ειναι να ξερουνε πως εγγυηση γιοκ.

Link to comment
Share on other sites

επειδη αγοραζω πολλα πραγματα ειδικα απο το πλαισιο κι για φιλους μου κι ποτε δεν κραταω τα κουτια τους ποτε μα ποτε δεν γυρισα κατι χαλασμενο με την συσκευασια μονο με το αντιστατικο πλαστικο τα πηγαινα παντα το περνανε πισω οποτε δεν υπαρχει θεμα μη αντικαταστασεις ειδικα στο πλαισιο οποτε φιλε αμαρτολε εισαι λαθος

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με το φίλο sygiria. Το πλαίσιο σου ζητάει τα κουτιά στη περίπτωση που θέλεις πιστωτικό για να πάρεις κάτι άλλο... Αν απλά σου χαλάσει η μητρική και την πας σκέτη χωρίς κουτί... θα σου την αλλάξουν με την ίδια ή με μία καλύτερη... απλώς χωρίς παρελκόμενα και φυσικά κουτί... αυτό είναι όλο...

Δεν υπάρχει λόγος να ανεβαίνουν οι τόνοι για ένα τέτοιο λόγο... :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανεβασα εγω τους τονους απλα ο αλλος με ειρωνευτηκε κατευθειαν με τα σακουλακια κλπ κλπ

και τελικα οπως ειπατε κι εσεις η εγγυηση ισχυει.

Οποτε........κι αμα δεν τα θελεις φιλε μου θα στεναχωρηθω παρα πολυ αλλα θα το ξεπερασω καποια στιγμη

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.