Jump to content



Connect 3d HD4850 512MB


Spyrus

Recommended Posts

ναι οκ ειναι bulk αυτη που λες.δεν εχει εγγυηση πλαισιου...και δεν ξερουμε αν ειναι διαθεσιμη.ενα λινκ δεν λεει τιποτα....

Το ότι είναι bulk δεν λέει κάτι. Και όσο αφορά την εγγύηση Πλαισίου που λές ... έχει εγγύηση Multirama so? Δεν καταλαβα τι εννοείς. Ένα τηλέφωνο ή μια παραγγελία μπορεί να πείσει οποιονδήποτε ενδιαφερόμενο. Και σε κάθε περίπτωση η κάρτα υπάρχει σε προσφορά εδώ και καιρό. Δεν είναι σημερινή. Την προηγούμενη φορά πάντως που έπαιζε η ίδια προσφορά στα multirama με την HD4850 στα 50€ την αγόρασα κανονικότατα. Και καινούργια. Φιλικά πάντα. :)

Link to comment
Share on other sites

δε λεει κατι οτι ειναι bulk?εδω ο spyrus δεν δινει bulk!και γιατι του φορτωνεσαι αφου εχεις ΑΓΟΡΑΣΕΙ ηδη μια?:wall:δεν θες να χαλασεις την αγγελια αλλα την χαλας...μου ρχονται διαφορα τωρα αλλα...αλλα...εχε χαρη καημενε μου....

Link to comment
Share on other sites

Xαλάρωσε, μην είσαι στην τσίτα φίλτατε @tsita και δεν έχω ανάγκη την 4850, απλή ενημέρωση έκανα σε όσους ψάχνονται να αγοράσουν used καθώς οι μία δεν φτάνει να καλύψει περισσότερους απο έναν.

Όσο αφορά το bulk που έχεις κολλήσει με αυτό, προσωπικά θα προτιμούσα σε αντίστοιχη τιμή μια κάρτα bulk καινούργια, καλύτερη υλοποίηση και με 1GB μνήμη παρά μια used με κουτί. Για κάρτα μιλάμε και όχι για μητρική για να με χαλάσει το bulk. Anyway όπως νομίζει ο καθένας και ζητώ συγνώμη απο τον ts που σχολίασα το θέμα. :)

Link to comment
Share on other sites

στειλε ενα πμ στον φιλο spyrus και τελειωνε το θεμα. θα κατεβαζε απο μονος του την τιμη αν εκρινε ετσι...συγνωμη ζητα απο τον spyrus οχι απο μενα.εμενα αν μου χαλαγες την αγγλεια ενα απλο report θα κανα στους admin...

Link to comment
Share on other sites

ts = topic starter , απο τον spyrus ζητώ συγνώμη και όχι απο σένα.

Επίσης το γεγονός ότι υπάρχει δικαίωμα να σχολιάσουμε μια αγγελία γιαυτό το λόγο γίνεται αν δεν το κατάλαβες.

Ο καθένας μπορεί να πουλάει κάτι όσο θέλει, κανείς όμως δεν μπορεί να αφαιρέσει το δικαίωμα σε κάποιο μέλος να σχολιάσει κάτι σχετικό με την αγγελία ή με την τιμή αυτής. Μόνο οι διαχειριστές μπορούν να το κάνουν αυτό αν αλλάξουν τους κανόνες. Εγώ δεν αισθάνομαι ότι χάλασα την αγγελία, ενημέρωση έκανα. Φιλικά πάντα. :)

Link to comment
Share on other sites

ts = topic starter , απο τον spyrus ζητώ συγνώμη και όχι απο σένα.

Επίσης το γεγονός ότι υπάρχει δικαίωμα να σχολιάσουμε μια αγγελία γιαυτό το λόγο γίνεται αν δεν το κατάλαβες.

Ο καθένας μπορεί να πουλάει κάτι όσο θέλει, κανείς όμως δεν μπορεί να αφαιρέσει το δικαίωμα σε κάποιο μέλος να σχολιάσει κάτι σχετικό με την αγγελία ή με την τιμή αυτής. Μόνο οι διαχειριστές μπορούν να το κάνουν αυτό αν αλλάξουν τους κανόνες. Εγώ δεν αισθάνομαι ότι χάλασα την αγγελία, ενημέρωση έκανα. Φιλικά πάντα. :)

Λάθος:

5. Απαγορεύεται το thread spoiling. Αν η τιμή είναι υπερβολική, ναι επιτρέπεται να γίνει δημόσια σύσταση, αλλά αν το προϊόν το βρίσκετε 1.5 ευρώ φτηνότερο σε Πορτογαλλικό online shop, δεν μας ενδιαφέρει.

http://www.thelab.gr/pwliseis/neoi-kanones-aggelion-82342.html

Η τιμή του πωλητή δεν είναι υπερβολική και οι συστάσεις για το που μπορούν να βρουν οι ενδιαφερόμενοι παρόμοια κάρτα, μπορούν να δοθούν σε συγκεκριμένα θέματα συζήτησης, όχι πηδώντας την αγγελία του άλλου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.