Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Έχει αναφερθεί και πιο πίσω αλλά το ξαναβάζω.Όσοι θέλετε κάτι καλύτερο από την κάρτα ήχου του υπολογιστή και με ενισχυτή κάνει αυτό. [ame]http://www.amazon.co.uk/FiiO-Headphone-Amplifier-Analogue-Convertor/dp/B005VO7LG6/ref=cm_cr_pr_product_top[/ame]

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] , προς τα κάτω (Κρήτη) έστειλες τίποτα; Θα μου το στείλουν στη διεύθυνση ή θα το παραλάβω από κάποιο κατάστημα ΕΛΤΑ; αν χρειαστείς κινητό για την αποστολή πες μου να σου στείλω ΡΜ.

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα συνέδεσα σ' αυτόν τον amplifier που είχα στο σαλόνι και μου φαίνεται ότι φοράω διαφορετικό προϊόν από τις προηγούμενες ημέρες! Πάρτε κανένα τέτοιο, ενισχύει τον ήχο κατά πολλά επίπεδα. :fun:

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ, ευχαριστώ τον [MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] για την εξυπηρέτηση!

Βέβαια το thomann δεν μας τα λέει καλά, γιατί η μια συσκευασία (superlux 669) ήταν σίγουρα ανοιγμένη και πολύ πιθανόν used!!

Το καλώδιο ήταν ήδη συνδεδεμένο στα ακουστικά και τα χαρτόνια ήταν σκισμένα και δεν υπήρχαν ούτε τα πλαστικά σακουλάκια..

Με λίγα λόγια, η συσκευασία εσωτερικά δεν είχε ΚΑΜΙΑ σχέση με τα βίντεο στο youtube!!

Επισυνάπτω και μερικές φωτό, τα 669 είναι τα δεξιά, αριστερά είναι τα 661 evo.

post-9654-1416077824,4506_thumb.jpg

post-9654-1416077824,5139_thumb.jpg

post-9654-1416077824,5436_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9654]konstadin[/MENTION] έκανα τσεκ να δω μηηηπως στη παραγγελία μου ήταν δηλωμένο κάτι ως bad stock αλλά δεν ήταν.

Πέσαμε σε περίπτωση, ελπίζω να μην δω τις βάσεις που πήρα στην ίδια φάση γιατί ακόμη δεν τις άνοιξα :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έμαθα περί ομαδικών παραγγελιών για τα Superlux HD-668 B προκειμένου να μείνει η τιμή τους στα 29€ για καθέναν μας και όχι 20€ επιπλέον. Επειδή τα θέλω άμεσα (προφανώς έχω κατασταλάξει και είμαι σίγουρα μέσα!), μπορεί κάποιος να με καθοδηγήσει εάν και πώς θα γίνει αυτό? Ελπίζω να γίνει σύντομα Οthomannικό ΝΤΟΥ! :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.