Jump to content


Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Στο Thomann έγιναν διαθέσιμα πάλι τα Superlux HD668B και σκέφτομαι να τα αγοράσω. Αν κάποιος θέλει να τα αγοράσει και να μοιραστούμε τα μεταφορικά ας ποστάρει σε αυτό το thread.

Μιας και είναι πιθανό να υπάρξει πάλι έλλειψη στο απόθεμα του καταστήματος η ομαδική θα είναι ανοιχτή μέχρι την Πέμπτη το βράδυ. Επίσης αν υπάρξει έλλειψη στο Thomann η ομαδική θα ακοιρωθεί, καθώς αναφέρεται μόνο σε αυτό το κατάστημα (βέβαια αν όσοι συμμετάσχουν θέλουν να τα αγοράσουν από κάπου αλλού βλέπουμε...).

PS. Αν μαζευτούν 11+ κομμάτια τα μεταφορικά είναι δωρεάν απ' ότι διάβασα στο thomann.

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

papajim τί λενε τα ακουστικα αυτα?

φανταζομαι θα ειναι κατι ψαγμενο. δωσε καμια ινφο!

Διάβασε από αυτό το post και κάτω : http://www.thelab.gr/ixos-multimedia-kai-input-devices/headphones-alla-poia-82319-3.html#post1062893113

Δες επίσης κι ένα review από το headphonia : http://www.headfonia.com/superlux-hd668b/

To Thomann δε γνωρίζω αν θα τα ξανά φέρει.. Αν τα βρούμε κάπου αλλού στην ίδια τιμή εγώ δεν έχω πρόβλημα να τα πάρουμε απο εκεί, αρκεί να είναι αξιόπιστο το μαγαζί. Αλλιώς κλείνουμε το thread και το ξανασυζητάμε μόλις γίνουν - αν γίνουν - available στο thomann.

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έστειλα ένα mail στο thomann και μου απάντησαν το εξής :

Thank you for your interest and convidence in our products and services.

The Superlux HD-668 B will be in stock again. The delivery date should be the 30th of March.

Οπότε κρατάμε το thread ανοιχτό, όποιος θέλει βάζει συμμετοχή μέχρι την ημερομηνία που θα είναι πάλι διαθέσιμα, σε κανα μήνα δηλαδή, αν συμφωνούν όλοι και δε τα βιάζονται φυσικά.

PS.Αύριο θα ρίξω ένα τηλέφωνο και στον επίσημο distributor της Superlux στην Ελλάδα να δω αν υπάρχουν κι εδώ (αν και δε νομίζω).

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω καταλάβει καλά, συγκρίνονται με ακουστικά του 150-200άρικου; Με ένα Zero Dac "απογειώνονται"; :o

Όπως και να 'χει είμαι μέσα σίγουρα για ένα, και ίσως για δύο αν θέλει και ένας φίλος μου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.