Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Μπορώ να συμμετέχω κι εγώ;; μένω Δράμα

πόσο βγαίνουν τα ακουστικά ;

Φυσικά και μπορείς να συμμετέχεις. Τα ακουστικά κοστίζουν 29€ + τα μεταφορικά με ΕΛΤΑ μέχρι το σπίτι σου

Link to comment
Share on other sites

Τα χρήματα όντως δε έχουμε κανονίσει ακόμα ποιος θα τα μαζέψει.

Εγώ προσωπικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα να το κάνω, όμως είχε ειπωθεί σε προηγούμενη σελίδα από τον qbiefox να τα μαζέψει κάποιο παλαιότερο μέλος όπως ο Alexiss2044 (παράδειγμα λέω :) ), με το οποίο συμφωνώ κι εγώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας, εγω τελικα τελικα θελω 1 κομματι, οποτε update την λιστα... Ελπιζω να μην ξαναλλαξει γνωμη ο φιλος μου για τον οποιο προοριζοταν το 2ο κομματι :p

Επισης, πειτε ο καθενας απο που ειναι, ετσι ωστε να ενημερωσουμε την λιστα και με τις περιοχες του καθενος. Η παραγγελια πρεπει να γινει απο την πολη που εχουμε τις περισσοτερες συμμετοχες ετσι ωστε να γλυτωσουν οσο το δυνατον περισσοτεροι τα μεταφορικα.

Εγω ειμαι Αθηνα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λίστα με περιοχές

1) tragikos (x2) (Αθήνα)

2) racer (x2) (Καλαμάτα)

3) eloydark (x2) (Αθήνα)

4) qbiefox (Αθήνα)

5) salonicafan (Θεσσαλονίκη)

6) papajim (Αθήνα)

7) Reaper (Αθήνα)

8) dunkel Stern (Θεσσαλονίκη)

9) galactob

10) SirDiman

11) alexiss2044 (Θεσσαλονίκη)

12) Daytime Dreamer (Αθήνα)

13) Indiko Xoiridio (Αθήνα)

14) riben1 (Κοζάνη)

15) apostolis22 (Αθήνα)

16) redbighunter (Αθήνα)

17) victor (Αθήνα)

18) JaguarOne (Αθήνα)

19) lefteriz (Δράμα)

20) NoDsl (Αθήνα)

21) theo_mich (Θεσσαλονίκη)

22) Mer (ίσως) (Θεσσαλονίκη)

PS. Ότι βρήκα απο προφιλ για τόπους διαμονής (σίγουρους) τους πέρασα.

Έγινε επεξεργασία από papajim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε και εμένα μέσα για ένα. Αθήνα είμαι.

Υπάρχει περίπτωση να κάνουμε τπτ και για zero?

Για zeroDAC εννοεις? Ψηνομαι και εγω, ειχα αρχισει να το ψαχνω και λιγο, αλλα δεν πολυεβγαλα ακρη με το τι εναλλακτικες παιζουν. Παντως αν ειναι ας κανουμε νεο θεμα να το συζητησουμε, μην καταστρεψουμε αυτο, γιατι δεν βλεπω να παραγγελνουμε ποτε :p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, πρέπει να αρχίσουμε να συγκεντρώνουμε τα χρήματα... Τελικά ποιος, ποιοι είναι διαθέσιμοι να το κάνουν; Είναι κρίμα και άδικο να μην προβούμε στην αγορά από ασυνεννοησία!

Προσωπικά προτείνω τον tragikos, αν φυσικά το θέλει κι αυτός(μιας και οι περισσότεροι είστε από Αθήνα)

Link to comment
Share on other sites

Για zeroDAC εννοεις? Ψηνομαι και εγω, ειχα αρχισει να το ψαχνω και λιγο, αλλα δεν πολυεβγαλα ακρη με το τι εναλλακτικες παιζουν. Παντως αν ειναι ας κανουμε νεο θεμα να το συζητησουμε, μην καταστρεψουμε αυτο, γιατι δεν βλεπω να παραγγελνουμε ποτε :p

Ναι για dac. αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι, υπάρχει πιθανότητα να πάω προς xonar d2x μιας και πιστεύω ότι το ίδιο ικανή είναι να οδηγήσει τα superlux

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ενα ζευγαρι(θεσσαλονικη). Αν ερθει το μεγαλο πακετο αθηνα μπορει να σταλει ενα μικροτερο πακετο θεσσαλονικη με κτελ πχ για να βγει φθηνο και να τα μοιρασουμε μεταξυ αντι να τα σταλθουν στον καθενα ξεχωριστα.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά προτείνω τον tragikos, αν φυσικά το θέλει κι αυτός(μιας και οι περισσότεροι είστε από Αθήνα)

Ευχαριστώ για την επιλογή, αλλά θα προτιμούσα να μην το αναλάβω εγώ :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.