Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

μα απο Θεσσαλονίκη είμαστε μόνο 3 άτομα

Επισης, που θα βρεθουν οι αλλοι 2 για να μαζεψουν τα λεφτα και να κανουν την παραγγελια? Εδω με το ζορι εχουμε τον εναν...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποσύρομαι από την ομαδική γιατί τα παρήγγειλα μόνος μου. Με 3 κομμάτια που πήρα μοιράζονται τα μεταφορικά και δε θέλω να προκαλέσω κάποιο πρόβλημα κλπ. με την αποστολή γιατί μόνο εγώ είμαι από Καλαμάτα. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανουμε κατι ομως. Δεν υπαρχει πολυ ορεξη και παλι θα την χασουμε και θα περιμενουμε κανα 2μηνο... Αν μεχρι το βραδυ - αυριο πρωι δεν εχει γινει καμια κινηση να αρχισουν να μαζευονται τα χρηματα, εγω θα αποσυρθω και θα τα παραγγειλω μονος μαζι με καποιους φιλους, για να μπορω να συννενοηθω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δε κανονιστεί ποιος θα κάνει την παραγγελία δε νομίζω να προχωρίσει η ομαδική....

Είχα σκοπό να συμμετέχω στη διαδικασία, αλλά δε μπορώ γιατί αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το paypal και τις "φυσικές" αγορές (το οποίο συνειδητοποίησα πρόσφατα).

Link to comment
Share on other sites

κάπου εδώ στο thelab διάβασα οτι σε κάποιον τα πτερύγια του ήταν μέσα στα ακουστικά. Δεν μπορώ τα ακουστικά να πατάνε στα πτερύγια των αυτιών μου γιατί πονάω..

Μπορεί κάποιος να μετρήσει την διαμέτρο τους ώστε να δω αν είναι μεγαλύτερα απο τα αυτιά μου?

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ο papajim δεν μας είπε νωρίτερα ότι δεν μπορεί να αναλάβει την διαδικασία και δεν βλέπω κανένα άλλο να προτίθεται, άμα θέλετε μπορώ να το κάνω εγώ...

Μένω Αθήνα, Paypal κατα προτίμηση αλλά παίζει και κατάθεση σε τράπεζα (Alpha Bank).

Για τα παιδιά από θεσσαλονίκη μπορώ να τα παραλάβω όλα και να στείλω τα 3 που τους αναλογούν με ΕΛΤΑ. Με βάση το κατάλογο τους www.elta.gr/packages_eswt.pdf και εαν τα στείλω με Free Parcel Post θα πρέπει να βγει κάτι σαν 3€ το δέμα, μπορεί και παραπάνω εξαρτάται από το πόσο ογκώδες και βαρύ είναι το κουτί του superlux.

Αν πάντως βρείτε 1-2 ακόμη να αγοράσουν από θεσσαλονίκη σας συμφέρει να τα πάρετε απευθείας. Αν δηλαδή επιβεβαιώσουν ο dunkel και ο mer...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

κι εγω αναλαμβανω την παραγγελια! δεν εχω προβλημα! απλα ας αποφασισουμε λιγο γρηγορα γιατι παλι αφαντα θα γινουν και τσαμπα τοσο καιρο που περιμενουμε!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.