Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

λοιπον μεχρι στιγμης εχουμε:

redbighunter (εγω δλδ)

Mer

tragikos (χ2)

the blade

indiko xoiridio

riben1

apostolis22

edit: αλλοι 3 χρειαζονται ωστε να εχουμε δωρεαν μεταφορικα!

Έγινε επεξεργασία από redbighunter
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Και εγω θα ηθελα ενα Τεμαχιο αμα ειναι

Καποιος που ξερει να μου πει ποσο θα βγει στον καθενα και πως θα πληρωσουμε?

Ευχαριστω Σταθης ! :)

29€ στον καθενα παει! οποιοι ειστε εκτος αθηνων η μονη επιβαρυνση ειναι τα μεταφορικα απο αθηνα σε εσας! η πληρωμη θα γινει ειτε μεσω καταθεσης σε τραπεζικο λογαριασμο, ειτε με το paypal!

up...

redbighunter (εγω δλδ)

Mer

tragikos (χ2)

the blade (ισως χ2)

indiko xoiridio (χ2)

riben1

apostolis22

jaguarOne

Η4cherman

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα είναι μέχρι αύριο να έχουμε κλείσει πόσοι ήμαστε.

Να μας στείλεις με pm τον αριθμό λογαριασμού/paypal να βάλουμε τα χρήματα και μέχρι μεθαύριο να έχει γίνει η παραγγελία.

Αν το ξανακαθυστερήσουμε μας βλέπω να περιμένουμε κανένα μήνα πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα είναι μέχρι αύριο να έχουμε κλείσει πόσοι ήμαστε.

Να μας στείλεις με pm τον αριθμό λογαριασμού/paypal να βάλουμε τα χρήματα και μέχρι μεθαύριο να έχει γίνει η παραγγελία.

Αν το ξανακαθυστερήσουμε μας βλέπω να περιμένουμε κανένα μήνα πάλι...

οντως θα την πατησουμε παλι! 1 μηνα+ περιμεναμε! λοιπον καταχωρησεις θα γινουν μεχρι αυριο στις 8 το πρωι! εγω θα σας στηλω με pm email για paypal, και αριθμους λογαριασμων σε πειραιως, marfin egnatia και alpha bank! το paypal να ξερετε οτι κραταει ενα ποσοστο των χρηματων που στελνετε ως δασμο! πειραιως και alpha bank στα αυτοματα μηχανηματα πληρωμης δεν κρατανε τιποτα! προτιμηστε τα! για marfin δεν θυμαμαι!

οποιος καταθεσει χρηματα θα μου κανει τον κοπο να το ποσταρει και στο thread αυτο, αλλα να μου στηλει και pm με τον αριθμο της καταθεσης και το σε πια τραπεζα απο τις 3 εγινε! (η αποδειξη που θα παρετε οταν καταθεσετε τα χρηματα θα αναγραφει εναν αριθμο με μεγαλα εντονα γραματα!) αμεσως θα επιβεβαιωνω κι εγω!

για οποιους ειναι εκτος αθηνων...εκτος του ποσου των 29€ που κοστιζουν τα ακουστικα...θα επιβαρυνονται τα μεταφορικα για να ερθουν απο αθηνα-σπιτι τους!

καλο ειναι η παραγγελια να φυγει την παρασκευη το πρωι, ωστε να εγκριθει αμεσα η πληρωμη τους και να τα στηλουν λογικα την ιδια μερα! μην πεσουμε μεσα στο σαββατοκυριακο!:wall::wall::wall:

edit: αποσταλλησαν τα στοιχεια μου στα παρακατω παιδια!

tragikos (χ2)

the blade (ισως χ2)

indiko xoiridio (χ2)

apostolis22

jaguarOne

Η4cherman

με τους Mer και riben1 δεν μπορω να επικοινωνησω με pm!

στον riben1 μου εμφανιζει μονο την επιλογη μηνυματος ηλεκτρονικου ταχυδρομειου και στον Mer μου εμφανιζει αυτο: http://img807.imageshack.us/img807/2227/mer.png

Έγινε επεξεργασία από redbighunter
Link to comment
Share on other sites

κατι που ξεχασα να αναφερω! οταν θα πατε στα μηχανηματα αυτοματων πληρωμων, θα σας ζητησει το μηχανημα μια "αιτιολογια" για την καταθεση! εκει θα βαλετε το username σας που εχετε στο thelab!

edit: ανανεωση λιστας

redbighunter (εγω δλδ)

Mer

tragikos (χ2)

the blade (ισως χ2)

indiko xoiridio (χ2)

riben1

apostolis22

jaguarOne

Η4cherman

lefteriz

Έγινε επεξεργασία από redbighunter
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.