Jump to content



ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ MODEM ROUTER NETGEAR DGN 2200


chriac

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα χρειάζομαι την βοήθειά σας στο εξής:

Εχω προχωρήσει με την εγκατάσταση του MODEM ROUTER NETGEAR DGN 2200 στο pc μου για να έχω ασύρματο internet στο laptop και στο desktop και ενώ έχω κάνει τις ρυθμίσεις που απαιτούνται αν βέβαια είναι όλες σωστές και το modem φαίνεται οκ (όλα τα λαμπάκια πράσινα) δεν μπαίνει με τίποτα στο internet

Link to comment
Share on other sites

Οι κωδικοι ειναι σωστοι από τον ΟΤΕ που τους πήρα τηλέφωνο για βοήθεια μου είπαν ότι δεν χρησιμοποιούν τα συγκεκριμένα modem και δεν ξέρουν τις ρυθμίσεις αναλυτικά μου είπαν λίγα πράγματα που ήξερα κι εγώ όμως

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το συγκεκριμενο, οπως και το 2000 που εχω, προσφερει εναν ευκολο οδηγο μεσω του cd και απλα βαζεις κωδικους και βρισκει τις καταλληλες ρυθμισεις μονο του! οποτε προτινω να δοκιμασεις το cd :magic:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το συγκεκριμενο, οπως και το 2000 που εχω, προσφερει εναν ευκολο οδηγο μεσω του cd και απλα βαζεις κωδικους και βρισκει τις καταλληλες ρυθμισεις μονο του! οποτε προτινω να δοκιμασεις το cd :magic:

Έχω βάλει το cd και έχω φτάσει σε αυτό το σημείο φαίνεται στην φωτο και δεν ξέρω τι να βάλω εσύ τι έβαλες?

post-13502-1416075030,3193_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πρόβλημα σύντομα θα λυθεί γιατί θα αλλάξω πρόγραμμα connex και θα μου δώσουν καινούριο router δωρεάν με καινούριο password το huwaii (κάπως έτσι γράφεται)το οποίο είναι του ΟΤΕ και υποστηρίζει CONNEXTV γιατί ούτωσ ή άλλωσ κάποια στιγμή θα άλλαζα πρόγραμμα σύνδεσης

Σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη 023.gif

Το netgear το εδωσα στον ανηψιο μου στον οποιο παιζει μια χαραπάντως έχει σύνδεση HOL

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.