Jump to content



Αγορά Tank


Chris2004

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

παιδια σημερα πηρα το τανκ της Asetek απο Χακ-σοπ και εστησα το καινουριο μου συστημα(οχι τιποτα ιδιαιτερο δηλαδη...).προσθεσα ενα ακομα μπλοκ στο κυκλωμα μου καθως και το τανκ το οποιο ειναι ΑΨΟΓΟ.......!!!!!!το προτεινω σε ολους!το τι δουλεια κανει δεν μπορειτε να φανταστειτε!θα φτιαξω θρεντακι αν προλαβω σημερα με φωτος απο το νεο στησιμο του νερου μου........

φιλε χρηστο δεν θα μετανιωσεις την αγορα του....προσεχε ομως τι σωληνες εχεις.......τα ρακορ που εχει επανω του λογικα δεν θα σου κανουν.εγω τα εβαλα παλι στο κουτι....βρηκα σε μαγαζι κατι βιδωτα και απο τις 2 πλευρες τα οποια ειναι 12χιλιοστα εξωτερικη(δυσκολευτηκα ακομα και με αυτα που ειναι μικροτερα να βαλω τους σωληνες) αλλα με λιγο ζεσταμα εγινε η δουλεια.....

φιλε χρηστο αν και δεν ξερω που μενεις ξερω σιγουρα που θα βρεις ολα τα ειδη ρακορ.......καβαλας και σπυρου πατση ενα γωνιακο και αλλο ενα απο την μερια της σπυρου πατση εχουν οτι ζητησεις...εχουνε παει αρκετα παιδια απο δω και βρηκαν τα παντα...:T:

Link to comment
Share on other sites

χμμμμμ.....ψιλομαπα βγηκε.....υποσχομαι αυριο το πρωι που θα εχει καλο φωτισμο στο χωρο να βγαλω κανα δυο ακομα και να ποσταρω καλυτερες φωτο.....εχω παρατηρησει το προβλημα της καμερουλας στο σκοταδι.......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.