Jump to content



-Πολύ- περίεργο πρόβλημα με msn


Fandom

Recommended Posts

Γειά σας παίδες,

Και πάλι εδώ με ένα ιδιαίτερα μυστήριο πρόβλημα. Σε σύστημα με win7 x64, ati 5870 κλπ. έχω το εξής φαινόμενο.

Όταν εγκαθιστώ τον τελευταίο windows live messenger και το δουλεύω, γίνεται τελείως πανηγύρι. Τα γράμματα αναβοσβήνουν και το παράθυρο ομιλίας δείχνει κάπως έτσι:

t70hh3.jpg

Σημειώστε: Τα μαύρα border δεν τα έβαλα εγώ! Έτσι δείχνει. Εγώ μόνο άσπρισα το chat εδώ.

Αν φυσικά εγκαταστήσω την προηγούμενη έκδοση (2009) τότε δεν έχω πρόβλημα γραφικών (αλλά στέλνω μηνύματα και δεν πάνε.. χωρίς αναφορά αποτυχίας.. άλλο και αυτό).

Έχει κανεις καμιά ιδέα να βοηθήσει παιδιά; Εγκατέστησα τελευταίους gpu driver αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το παθαίνω και εγώ. Μόνο που όλο το παράθυρο γίνεται μαύρο. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να απενεργοποιήσεις την εμφάνιση των παραθύρων συνομιλιών σε καρτέλες. Έτσι, με μεμονωμένα παράθυρα, δεν μου έχει βγάλει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; Τόσο απλό; Θα το δώ όταν πάω σπίτι.

Αν κάποιος έχει να προσθέσει κάτι, επίσης στην μη σωστή αποστολή μηνυμάτων ενίοτε (χωρίς αναφορά "your message was not received" μπλα μπλα), θα σας είμαι ευγνώμων. Υποψιάζομαι ρoύτερ αλλά δεν ξέρω ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.