Jump to content



cm stacker case


PGM

Recommended Posts

coolermaster-btx-total2.jpg

Σε μαυρο χρωμα - με πλεξι πλαινο (δεν ειναι αυτο της φωτο , αυτη βρηκα προχειρα στο νετ)

Μεταχειρισμενο 4-5 χρονων οποιος εχει διαθεση για μονταρισμα

τιμη :ιδεα δεν εχω - ο 1ος με μια αξιοπρεπη προσφορα το πηρε να φυγει απο την μεση ( 50€ ? )

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα ειναι μεγαλο και βαρυ...μονο αν ερθεις Αθηνα καποια στιγμη συμφερει να το παρεις..

Φωτο δεν εχω διαθεσιμες γιατι το πακεταρα και το εβαλα στην αποθηκη :(

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα ειναι μεγαλο και βαρυ...μονο αν ερθεις Αθηνα καποια στιγμη συμφερει να το παρεις..

Φωτο δεν εχω διαθεσιμες γιατι το πακεταρα και το εβαλα στην αποθηκη :(

Μπορείς να τα στήλεις με ΚΤΕΛ, απλά θα σου βγεί 5-10Ευρώ η μεταφορά, αν ο αγοραστής ενδιαφέρεται, ας καταθέσει σε τράπεζα τα λεφτά (κουτί+μεταφ) και εσυ το στέλνεις (πολύ απλά). ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Απλώς ρώτησα γιατί το απόγευμα κόλλησε πολλές φορες το φόρουμ και δεν ηξερα αν πήγαν τα μηνύματα.

Γενικά εδώ αν πουληθεί κάτι στο τέλος ο πωλητής ενημερώνει να κλειδώσει το θέμα ή απλώς παλιώνει η αγγελία και πάει πίσω στη σειρά;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.