Jump to content



Joomla 1.6 και templates...


Passenger57

Recommended Posts

Μου έδωσε η εταιρεία που συνεργάζομαι χώρο και μία εγκατάσταση joomla 1.6 για να φτιάξω ένα site που σκέπτομαι.Βρίσκω στο ιντερνετ πάρα πολλά templates τα οποία οπως καταλαβαίνω είναι version 1.5 και όταν τα φορτώνων με τον loader στον server μου εμφανίζεται μήνυμα του τύπου JInstaller: :Install: Cannot find Joomla XML setup file ή και σε περίπτωση που ο installer το φορτώσει στην λίστα των templates και το επιλέξω μου εμφανίζει λάθος στον κώδικα στην σειρά...τάδε ας πουμε.

Ερωτήσεις:

1) Πως μπορώ να "διορθώσω" τα templates για version 1.5 joomla ώστε να κάτσουν στην 1.6 και να τρέχουν κανονικά;

2) Αν δεν γίνεται το προηγούμενο...πρέπει να αναζήτήσω μόνο templates για 1.6 version;

3) Που μπορώ να βρω μια αξιοπρεπή free λιστα τέτοιων στο ιντερνετ...που ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;

Link to comment
Share on other sites

Με κάθε επιφύλαξη, διότι δεν γνωρίζω και από αυτά, με μια αναζήτηση στο google βρήκα αυτό...:)

Βοηθάει καθόλου...;

Free Joomla Templates - Free Joomla 1.6 templates - Joomla 1.6 templates - Joomla templates - Joomla Corporate Templates - Free Joomla Themes - Free Joomla Templates Download - The Joomla Experts

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.