Jump to content



MARKET 4U


tstverikoko

Recommended Posts

σερφαροντας ανακαλυψα αυτο το e-shop και ειδα οτι πολλες απο τις τιμες του ειναι 10 με 20 % κατω απο το skroutz.gr ενδεικτικα LOGITECH SURROUND SOUND SPEAKER Z906 980-000468 - Emarket4u.gr και ASUS MOTHERBOARD SABERTOOTH X58 - Emarket4u.gr εχει ψωνισει κανεις απο αυτο το e-shop?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

asus 6950 2gb με 206 ευρω και 6970 με 265...Α καλο.Βλεπω στις αγγελιες τις 6950 με 150 ευρω.Μου αρεσε που λεγαμε για τρελο deal με τις 6950 που με 300 ευρω αχαχαχ την flashaρεις σε 6970 που εχει 370 και γλυτωνεις 70 ευρω.

επισης

dell u2711

580ευρω

http://www.emarket4u.gr/eshop/products.php?10110&cPath=134_24&sid=2defa91a482c7e87d81145fbbf267460

Link to comment
Share on other sites

Δε γράφει τίποτα όμως για εγγυήσεις κλπ.

Επίσης, δεν έχει φίλτρα με αποτέλεσμα να κάνει δύσκολο το ψάξιμο.

Η αναζήτηση όμως δουλεύει καλά, αφού έφερνε σωστά αποτελέσματα σε free search

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τελικά με τις εγγυήσεις έχει ως εξής...

Εγγύηση από τον κατασκευαστή ή από τον εκάστοτε αντιπρόσωπο της κατασκευάστριας εταιρείας.

Για αυτό και αυτές οι τιμές!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τελικά με τις εγγυήσεις έχει ως εξής...

Εγγύηση από τον κατασκευαστή ή από τον εκάστοτε αντιπρόσωπο της κατασκευάστριας εταιρείας.

Για αυτό και αυτές οι τιμές!

200 ευρώ η 6950 και εγγύηση από τον αντιπρόσωπο μια χαρά μου φαίνεται!

Link to comment
Share on other sites

τελος παντων εκανα μια παραγγελια , ουτε τηλεφωνο δεν μου ζητηθηκε απο τη φορμα , επελεξα αντικαταβολη σαν τροπο πληρωμης , οποτε μονο αν δεν βαλουν το προιον στη συσκευασα ή αν βαλουν αλλο θα υπαρξει προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τελικά με τις εγγυήσεις έχει ως εξής...

Εγγύηση από τον κατασκευαστή ή από τον εκάστοτε αντιπρόσωπο της κατασκευάστριας εταιρείας.

Για αυτό και αυτές οι τιμές!

Το γράφει κάπου; Γιατί αν πήρες τηλέφωνο δεν έχει αξία. Πρέπει να είναι εγγράφως για να μετράει και όχι σε σελίδες που αλλάζουν, όπως πχ οι όροι χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

^Γιατί και τηλ να πήρα,τι να λέει?Μήπως,στην χειρότερη, και καλά δεν έχουν καθόλου εγγύηση...δε νομίζω να υπάρχει κατάστημα που να πουλάει καινούρια χωρίς εγγυήσεις!Οπότε τι άλλο μπορεί να ισχύει...χειρότερο???

Link to comment
Share on other sites

από τη στιγμή που έχεις εγγύηση και έχει έρθει εδώ μέσω αντιπροσώπου έχεις εγγύηση από αυτόν, από τη στιγμή που κάνει την εισαγωγή μόνος του τότε έχεις από τον παραγωγό. αρκεί να έχεις νόμιμη απόδειξη.

φαντάζομαι ότι κάνει εισαγωγή μόνος του....

Link to comment
Share on other sites

Ο οποιος μπορει να ειναι στην Taiwan...

ενοούσα τον Ελληνα. Αλλιώς αν πάρει προιόν καλού κατασκευαστή, πχ asus έχουν φοβερό rma σε παγκόσμιο επίπεδο με τα; έξοδα αποστολής δικά τους.

μακάρι να ισχύουν αυτές οι τιμές, 'εχω και μια μπουλντόζα να αγοράσω το καλοκαίρι! :p

Link to comment
Share on other sites

^Γιατί και τηλ να πήρα,τι να λέει?Μήπως,στην χειρότερη, και καλά δεν έχουν καθόλου εγγύηση...δε νομίζω να υπάρχει κατάστημα που να πουλάει καινούρια χωρίς εγγυήσεις!Οπότε τι άλλο μπορεί να ισχύει...χειρότερο???

Το τηλέφωνο, αν για κάποιο λόγο υπάρξει πρόβλημα, δε μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και φυσικά να αποδείξεις τίποτα σε κάποια νόμιμη διαδικασία, εκτός αν έχεις ηχογραφήσει τη συνομιλία αφού πρώτα έχεις ενημερώσει τον συνομιλητή σου... Πιάσε το αβγό και κούρεψέ το δηλαδή. Ότι είναι γραπτό ισχύει, τα υπόλοιπα είναι σαν να μην υπάρχουν. Και φυσικά, γραπτό που αυτός έχει την πρόσβαση να αλλάζει όποτε θέλει, πάλι δεν ισχύει...

από τη στιγμή που έχεις εγγύηση και έχει έρθει εδώ μέσω αντιπροσώπου έχεις εγγύηση από αυτόν, από τη στιγμή που κάνει την εισαγωγή μόνος του τότε έχεις από τον παραγωγό. αρκεί να έχεις νόμιμη απόδειξη. φαντάζομαι ότι κάνει εισαγωγή μόνος του....
ενοούσα τον Ελληνα. Αλλιώς αν πάρει προιόν καλού κατασκευαστή, πχ asus έχουν φοβερό rma σε παγκόσμιο επίπεδο με τα; έξοδα αποστολής δικά τους.

μακάρι να ισχύουν αυτές οι τιμές, 'εχω και μια μπουλντόζα να αγοράσω το καλοκαίρι! :p

Ο οποιος μπορει να ειναι στην Taiwan...

Ακριβώς αυτό... Μπορεί να κάνει δική του εισαγωγή, οπότε ο αντιπρόσωπος που θα πρέπει να απευθυνθείς να είναι στην Taiwan και φυσικά με έξοδα δικά σου συν την όποια καθυστέρηση. Μπορεί να αναλαμβάνει και το κατάστημα την εγγύηση, πράγμα που είναι θεμιτό, αν όμως αποδειχθεί ως αξιόπιστο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.