Jump to content



Εργασια Πληροφορικης


panakart

Recommended Posts

Καλησπερα παιδιά χρειαζομαι την βοήθεια σας για ενα θεμα που μου εχουν αναθέση στο τμημα μου.Το θεμα ειναι "Microsoft kinect και η εξεληξη των περιφερειακων στο χωρο του gaming".Γνωριζεται που μπορω να βρω πληροφοριες για την εξεληξη των περιφερειακων στα games;

Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά χρειαζομαι την βοήθεια σας για ενα θεμα που μου εχουν αναθέση στο τμημα μου.Το θεμα ειναι "Microsoft kinect και η εξεληξη των περιφερειακων στο χωρο του gaming".Γνωριζεται που μπορω να βρω πληροφοριες για την εξεληξη των περιφερειακων στα games;

Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!

Let me google that for you...

Link to comment
Share on other sites

πληροφοριες βρηκα...απλα για το Kinect Ολες στα αγγλικα και δεν βγαζω ακρη γιατι εχει επιστημονικες ενοιες...γνωριζεται καποιο review στα ελληνικα π να εξηγει το πως λειτουργει?

Link (Google is your friend again...)

Για τα ξενόγλωσσα ειδικά για τις ορολογίες υπάρχει το Google translate (είδες ρε παιδί μου εργαλείο ο γοογλης?)

Υ.Γ. Μην δοκιμάσεις να βάλεις όλο το κείμενο κατά πάσα πιθανότητα θα σου βγάλει ασυναρτησίες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.