Jump to content



κινητο απο online shop - εγγυηση


Zarras

Recommended Posts

Xαιρετω την παρεα,

σκεφτομαι να αγορασω το LG optimus 2X, αλλά δυστηχως το πλαισιο θα φερει Vodafone branded συσκευες,

ετσι ειπα να το παρω απο καποιο Online μαγαζι του εξωτερικου.

Η ερωτηση ειναι η εξης, με το θεμα εγγυησης τι γινεται? λογικα θα εχει πανευρωπαικη εμβελεια, αλλά λογω

οτι ζουμε στην ελλαδα δεν ξερω τι ακριβως ισχυει. γνωριζει καποιος ?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εγγυηση κατασκευαστη θα εχει ναι, αλλά...εδω ειναι ελλαδα...καταλαβαινεις.

εχω στειλει στην LG εδω περα και αναμενω απαντηση, απλα ειπα να ρωτησω και εδω

μπας και εχει κανεις προσωπικη εμπειρια

Link to comment
Share on other sites

Από την LG έχω από τις καλύτερες εμπειρίες με service. Με ένα τηλέφωνο έρχονται και παίρνουν το προϊόν από το σπίτι και σε 3 μέρες είναι στην πόρτα σου, είτε μιλάμε για επισκευή είτε για αντικατάσταση. Αυτά ισχύουν σίγουρα για οθόνες και φορητά, πιστεύω και για κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Από την LG έχω από τις καλύτερες εμπειρίες με service. Με ένα τηλέφωνο έρχονται και παίρνουν το προϊόν από το σπίτι και σε 3 μέρες είναι στην πόρτα σου, είτε μιλάμε για επισκευή είτε για αντικατάσταση. Αυτά ισχύουν σίγουρα για οθόνες και φορητά, πιστεύω και για κινητά.

Για οθονες και για λαπτοπ ναι.

Ειναι το λεγομενο on site που εχουν.

Αλλα εχω την εντυπωση πως δεν ισχυει το ιδιο στα κινητα.

Link to comment
Share on other sites

και στα κινητά ισχύει

επ που 'σαι συ? :p

το ρωταω γιατι μαλλον θα ειναι απο το εξωτερικο, οποτε και το serial που θα βαλω για την κατωχυρωση

στο ελληνικο σιτε της lg, ισως να μην το δεχθει ή οταν παθει κατι η συσκευη να μου πουνε το γνωστο ελληνικο

παραμυθι

edit

Αγαπητέ κύριε xxxx,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η συγκεκριμένη συσκευή θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα από την LG Electronics Hellas μέσω των καταστημάτων Πλαίσιο και Vodafone. Όσον αφορά την εγγύηση, η LG Electronics Hellas καλύπτει με δύο χρόνια εγγύηση τα προϊόντα που έχουν εισαχθεί από την ελληνική αντιπροσωπεία.

Για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνηση επικοινωνήστε με την LGE στο 801 11 200 900 ή 2104800564, Δευτέρα με Κυριακή, από τις 9 το πρωί έως τις 8 το απόγευμα.

Με εκτίμηση,

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

LG Electronics

-----------------------------

Aρα δεν θα ειναι voda branded, απλα η διαθεση θα γινει απο πλαισιο & Voda

και αρα αμα το παρεις απ' εξω...γιοκ εγγυηση εδω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.