Jump to content



Πωλήται φορτιστής laptop Toshiba


Nick61

Recommended Posts

Πωλείται φορτιστής laptop μάρκας Toshiba. Ο φορτιστής δεν έχει χρησιμποιηθεί παρά μόνο λίγες ώρες λειτουργίας ενός Laptop που χρησιμοποιούσα και το οποίο την πρώτη εβδομάδα αγοράς, κατά την μεταφορά το laptop έπεσε από το διαμέρισμα στο υπόγειο και μου έγινε κομμάτια . Είναι κρίμα να πάει χαμένος, τουλάχιστον ας τον χρησιμοποιήσει κάποιος.

Ο φορτιστής χρησιμοποιούταν με Toshiba Satelite laptop. Η τιμή του είναι στα:

15 ευρώ με έξοδα αποστολής δικά μου.

ή

στα 10 ευρώ με έξοδα αποστολής δικά σας.

Τρόπος πληρωμής/αποστολής: Αντικαταβολή με ΕΛΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Πωλείται φορτιστής laptop μάρκας Toshiba. Ο φορτιστής δεν έχει χρησιμποιηθεί παρά μόνο λίγες ώρες λειτουργίας ενός Laptop που χρησιμοποιούσα και το οποίο την πρώτη εβδομάδα αγοράς, κατά την μεταφορά το laptop έπεσε από το διαμέρισμα στο υπόγειο και μου έγινε κομμάτια . Είναι κρίμα να πάει χαμένος, τουλάχιστον ας τον χρησιμοποιήσει κάποιος.

Ο φορτιστής χρησιμοποιούταν με Toshiba Satelite laptop. Η τιμή του είναι στα:

15 ευρώ με έξοδα αποστολής δικά μου.

ή

στα 10 ευρώ με έξοδα αποστολής δικά σας.

Τρόπος πληρωμής/αποστολής: Αντικαταβολή με ΕΛΤΑ.

Τι μοντέλο ήταν ο Toshiba;

Link to comment
Share on other sites

Παρά τα δύο πμ, ο φίλος δεν έχει επιβεβαιώσει ότι τον θέλει. Θα περιμένω μέχρι αύριο το βράδυ να επιβεβαιώσει το ενδιαφέρον του ο panos2k αλλιώς πάει στον morrison100 (σύμφωνα με σειρά που ορίζουν οι κανόνες του thelab.gr ) και η αγγελία κλείνει. :)

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος, δεν επιβεβαίωσε το ενδιαφέρον του ακόμη, ο φορτιστής πουλήθηκε στον morrison 100.

Ευχαριστώ το thelab.gr για την φιλοξενία της αγγελίας μου.:)

Να κλειδωθεί. :lock:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.