Jump to content



Greek Mod for battlefield


Zarras

Recommended Posts

Προσφατα ειδα την δουλεια ενος φιλου,

πανω σε ενα mod του παιχνιδιου 1942 Battlefield.

Αν και ειδα την εκδοση 1.0b (τωρα βρισκεται στην 1.0d)

η δουλεια που εχει γινει ειναι εκπληκτικη :worship:

Προκειται για μια υποθετικη συρραξη Ελλαδας - Τουρκιας.

Ξεκινωντας το παιχνιδι παιζει ο ...εθνικος υμνος, ενω ολα τα audio taunts

ειναι στα ελληνικα και στα τουρκικα αντιστοιχα. Οι στολες παραλλαγης

ειναι πανομοιοτηπες με τις σημερινες και για τους δυο λαους,

και οι πιστες ειναι σχεδιασμενες εξ ολοκληρου απο την αρχη και ειναι

οτι πρεπει για 4 εως 8 παιχτες, συνολικα ειδα 4.

Το Mod δεν εχει τελειωσει ακομα και οταν ολοκληρωθει θα ανεβει επισημα στο

site της Ε.Α. Υπαρχει ακομα ενα στοιχειο στη κατασκευη των κτηριων το οποιο θα δωσει

τελειος αλλη αισθηση στο παχνιδι μιας και θα ειναι κατασκευασμενα με το Autocad;)

Οσοι πιστευουν οτι εχουν τις γνωσεις, το χρονο και την ορεξη να βοηθησουν στη ολοκληρωση του mod ειναι ευπροσδεκτοι.

Y: οι φωτο ειναι τραβηγμενες με μηχανη...ο φωτογραφος ηταν λιωμα :turn: , εξου και το κουνημα....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

.....ακριβως οπως το ειπες "υποτιθεται"........οτι και να κανουμε εμεις σαν Ελλαδα για καλυτερες σχεσεις με τους γειτονες ...παντα αυτοι κατι θα βρισκουν και θα τα γ@μ@νε ολα.....ειναι σαν λαος τετοιος που οτι και να γινει παλι θα προκαλουν!!!Ουτος η αλλος το παιχνιδι δεν εχει να κανει αμμεσα με τις σχεσεις μας....μπραβο στον φιλτατο γουσταρω....zarra αυτος που φανταζομαι το εφτιαξε????....αντε ...αντε και σε lan!!!:T:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε παιδια,μην τρελαθουμε τελειως...ενα παιχνιδι ειναι....

Παντως μπραβο στον Μητσο που το εφτιαξε, και στον Ζαρρα που το διαφημιζει. Ειναι μια αξιολογη δουλεια απο εναν Ελληνα,και ως τετοια πρεπει να τη δουμε. Εδω παιζουμε 100 παιχνιδια το χρονο που αφορουν καποια πολεμικη συρραξη των Αμερικανων,αυτο θα μας πειραξει??? Ας βγαλουμε τουλαχιστον εικονικα το αχτι μας,χεχεχε.....

:devil:

Υ.Γ. Ρε Γιαννη!!!!!! Σαν τον Λυμπεροπουλο σε εχει κανει!!!!χαχαχαχαχαχα:T:

Link to comment
Share on other sites

@zyx 8a τους λιωσουμε.... το επομενο Lanparty θα το κανουμε στην Αγια Σοφια.

@Manu σωστα...τοσα και τοσα βλεπουμε.... τουλαχιστο αυτο ειναι φτιαγμενο απο ελληνα,

επισης δεν μοιαζω με το λυμπεροπουλο

@ChrisXP Oσο το δυνατον περισσοτερα Ελληνικα απ'οτι καταλαβα

Το τρενακι ξεκιναει ....στην Τουρκια για να παει.... (απο το γνωστο εμβατηριο...)

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΝΕΟΥ ΜΟD ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ BATTLEFIELD 1942

Αμεσα ζητώ για συνεργασία και σύσταση ελληνικού Battlefield Clan, λάτρες του είδους να βοηθήσουν στην ταλαίπωρη προσπάθεια που έχω ξεκινήσει εδώ και ένα χρόνο τώρα...

Συγκεκριμένα και άμεσα χρειάζομαι :

- 2 άτομα με γνώσεις 3D Studio Max 5 - 6

- 1 άτομο με γνώσεις ΑutoCad & Αρχιτεκτονικό

- 1 άτομο με γνώσεις AudioSampling & CoolEdit

- 1 άτομο με γνώσεις Photoshop

Καθώς και:

- Σχεδιαστές Χαρτών (Battlecraft, Editor42, RFA)

- 3D Shooting Adicted Testers

Επικοινωνία με όποιο τροπο επιθυμείτε:

dboul@mycosmos.gr

ICQ: 283-804-834

η και απο αυτό το Forum!!!

Link to comment
Share on other sites

- 1 άτομο με γνώσεις ΑutoCad & Αρχιτεκτονικό

- 1 άτομο με γνώσεις Photoshop

- Σχεδιαστές Χαρτών (Battlecraft, Editor42, RFA) ok αλλά δεν έχω ξαναφτιάξει χάρτες και πιστεύω πως το στήσιμο του χάρτη δεν θα είναι και ότι καλύτερο.

Σε 1 μήνα ξεκινάω 3d StudioMAX, ότι θες βοηθάω, αν χρειαστεί κάτι από τα παρακάτω που τα κατέχω επίσης μπορείς να μου πεις επίσης (Visual Basic, Flash για κανά site με reviews screenshots, κ.α(για site PHP, ASP, MySQL, MsSQL), C++ (εμπειρικά), HTML, Java).

Περιμένω νέα σου

ΑΑΑΑ και για να μην ξεχάσω για μιαμιση βδομάδα ακόμη έχω εξετάσεις τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Αντε μετά το τέλος των πανελληνίων θα κάνω μια παραγγελία όλα τα battlefield που έχουν βγεί μέχρι τώρα διότι μονο σε netcafe τα έχω παίξει και ομολογώ οτι είναι απο τα πιο εθυστικά παιχνίδια απλά δεν έτυχε να περάσουν απο τα χέρια μου... Και μετά απο την εξοικοιωση με τις κανωνικές εκδώσεις θα περάσουμε και στο Mod ;)

Link to comment
Share on other sites

Προς κάθε ενδιαφερόμενο με την ενασχόληση για το ελληνικό mod, προσφέρω 2 DVD's με όλα τα του Battlefield (mods, πίστες και προγράμματα).

Όσο για το Autocad, χρειάζομαι σχέδια εσωτερικών χώρων κτηρίων.... η ακόμα καλύτερα κάποιον που να μπορεί να τα σχεδιάσει!!!!

Αν όλα πάνε ontime, υπολογίζω πως σε ένα μήνα θα έχουμε ανεβάσει στους server του filefront.com την πρώτη public beta έκφοση του 'Mediterranean Crisis'.... Μέχρι στιγμής το όλο project έχει φτάσει αισίως στα 489ΜΒ!!!

Αναμένω νέα μέλη στην αποστολή αυτή.... Επικοινωνήστε κάθε στιγμη μέσω ICQ (είμαι πάντα online)

ICQ: 283-804-834

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.