Jump to content



Greek Mod for battlefield


Zarras

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

'Οποιος θέλει να δεί και την δική του φάτσα στο Mod μπορεί να στείλει μια φώτο ταυτότητας και την επομένη θα ποζάρει απο αυτό το forum!!!

Όποιος επίσης θέλει να μάθει πώς γίνεται αυτο, ας επικοινωνήσει μαζί μου (με τους γνωστούς τρόπους) και θα του στείλω ένα εγχειρίδιο με tutorials για editing στο Battlefield.

Τέλευταιο screenshot για σήμερα.... (Λίγο πρίν το μπούμ!!!!)

post-919-1416070947,247_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμ, οκ τη μουστακα την εβγαλες...τις ανταυγειες ομως?

που ειναι οι gayανταυγεις μου?

γιατι ως γνωστο, ολοι οι Τουρκοι κανουν ανταυγειες στο μαλλι και τα βαφουν :tomato:

Φερε μια beta εκδοση στο lanparty του Fragma, το Σαββατο...8α 'χει κοσμο...

Link to comment
Share on other sites

καλό πολύ καλό αλλά νομίζω ότι οποιαδήποτε προσπάθεια για να το παίξουμε σε lan θα ναυαγήσει. καθώς κάποιος θα πρέπει παίξει με τους ακατονόμαστους εγώ παντός δεν θα το έκανα . Αλλά μέσω net με πραγματικούς ________ να παίζουν από την άλλη

πλευρα :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

βέβαια θα πρέπει να φάμε πολλές ώρες πρώτα γιατί την τελευταία φορά που έχασα σε lan apo Τούρκο σε αερομαχία ακόμα κλαίω το keyboard και το joy

Link to comment
Share on other sites

Αν τελείωσω με κάτι ψιλολεπτομέρειες στα skins μεχρι αύριο, πιστεύω να εμφανιστώ προς Σεπόλια πλευρά του metro και να χαζέψουμε και απο κοντά το πρώτο ελληνικό Mod που θα φτιάχτει εξ ολοκλήρου απο έλληνες και τούρκους λάτρεις του είδους δημιουργούς!

'Ισως η προσπάθεια που ξεκίνησα να συγκινήσει μερικούς και να ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι...

Σήμερα θα είναι νύχτα ατελείωτη ως ότου ολοκληρώσω της διορθώσεις που έχω μαζέψει απο μία βδομάδα δοκιμών και αλλαγών!!! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Με χαρά μου ανακοινώνω την προσθήκη 2 νέων μελών στο MC Team. Το project έχει δουλειά πολύ ακόμα αλλά τα ευχάριστα νέα είναι πως το ΜC ήδη απόκτησε και server για ΄στέγη΄ και έτσι εντός του επόμενου μήνα θα παίζει απο την IP: 62.1.216.85:14567. στις πρώτες δοκιμαστικές κόντρες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs [Σήμερα, στις 04:42]

Απο autocad και άλλα σχεδιαστικά ότι θες εγώ ρε! Δουλεύω αρχιτεκτονικό σχέδιο από δευτέρα γυμνασίου!

Πανο, φτιαξε το σπιτι του fragma....και εμας μεσα να πυροβολαμε ο ενας τον αλλον...:blink:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!

το σπιτακι μου ρεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

κορυφη πανο!

κοιτα μονο μην προχωρησεις και σε τιποτα αλλα σχεδια με περισσοτερη λεπτομερεια γιατι θα φανει ποσο αχουρι το χαμε κανει.............νοου οφενσ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.