Jump to content



Αγορά Οθόνης


konvas82

Recommended Posts

Καλημέρα,

Είμαι κάτοχος μίας DELL ultrasharp 2007 wfp 20,1 inch και ψάχνομαι για μεγαλύτερη, μιας και πέρασαν τα χρόνια και τη βλέπω μια σταλιά αυτή πλέον (την έχω 4-4,5 χρόνια). Ψάχνοντας είδα πολλούς να προτείνουν τις 2311 και 2711. Δυστυχώς δεν έχω να διαθέσω τόσα χρήματα για την 2711 και σκέφτομαι ποιο πολύ την 2311. Πιστεύετε αξίζει να την αγοράσω, θα δω διαφορά από αυτή που έχω? Η χρήση είναι κυρίως για gaming (mmorpg) και κάθομαι σε μία απόσταση 50 εκ περίπου.

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω ειναι παρα πολυ καλη οθονη αυτη και σιγουρα θα σε βολεψει

εγω προσωπικα εχω παρει την lg w2361v-pf για παιχνιδια περισσοτερο αλλα αν δεν την ειχα θα επαιρνα την dell u2311 Dell Ultrasharp U2311H 23" | Skroutz.gr 210 euro :)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να έβαζα κάποια λεφτά παραπάνω και να έπαιρνα την U2410? Δεν ξέρω, μου έχει κάτσει ότι δεν θα δω και καμία διαφορά ιδιαίτερη σε σχέση με την τωρινή που είναι μεν 20 inch αλλά 1680X1050 (16:10), με την 2311 που είναι 16:9. H gpu μου είναι 8800gtx αλλά δεν με απασχολεί και τόσο αυτό, αν είναι την αλλάζω και πριν το καλοκαίρι που είχα στο μυαλό μου, οπότε μην το λάβετε υπόψη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.